Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Pianoбой випустив жорстокий кліп про знущання у школі

Дмитро Шуров представив відео на композицію "Все, що тебе не вбиває".

Гурт Pianoбой на чолі з Дмитром Шуровим випустив емоційно важкий кліп на композицію "Все, що тебе не вбиває".

Суспільство ділиться на десятки категорій: багаті і бідні, успішні і невдахи, зарозумілі і сором'язливі, знамениті і ті, чия творчість канула в небуття. Але насправді все набагато простіше. Умовно всіх нас можна поділити на два типи - тих, кого цькували в школі, або тих, хто цькував. За дослідженнями UNICEF 67% дітей в Україні у віці від 11 до 17 років хоча б раз стикалися з проблемою буллінгу. І 48% з них нікому про це не розповідають.

Кліп Pianoбой_4

Саме проблемі дитячого цькування, нерозуміння і неприйняття в суспільстві присвячений новий кліп групи Pianoбой. Режисером кліпу став Гео Лерос.

"В цю пісню я вклав сильні емоції, пов'язані з багаторічним пошуком себе у світі. Як і інші прості люди, я проходив через неприйняття оточуючими мого "я" і моєї музики, через підстави колег і невіру друзів, через розчарування в собі і агресію хейтерів", - прокоментував роботу Шуров.

Кліп Pianoбой_1

Кліп Pianoбой_8

Музикант зауважив, що цим треком хотів би підтримати тих, хто почувається дивним і не таким, як усі.

Кліп Pianoбой_7

"Не бійтеся поразок, не бійтеся робити помилки, не бійтеся бути собою, навіть якщо ви не схожі на більшість. Кожна людина в світі є унікальною. А все, що тебе не вбиває, робить тебе сильнішим!" - додав Дмитро.

"Все, що тебе не вбиває" -  музичний відеозаклик перестати закривати очі на прояви цькування, адже розібратися з ситуацією можна лише спільними зусиллями і тільки, якщо вчасно звернути на неї увагу.

Кліп Pianoбой_6

Це відео про те, як складно жити в сучасному суспільстві людям, які відрізняються від свого оточення. Це кліп про тих, кого не розуміють, кого бояться або переслідують. А ще про тих, хто обов'язково вистоїть і переможе.

Залиште свій коментар

Вибір редакції