Підопічна MONATIK Nino Basilaya зізналася, чи вільне її серце

Дата публікації
Перегляди
3669
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Підопічна MONATIK Nino Basilaya зізналася, чи вільне її серце

Також артистка розповіла про подарунки від фанатів.

Підопічна українського мультиартиста та продюсера MONATIK, співачка Nino Basilaya зізналася, чи самотня.

Так, в коментарі сайту ТСН.ua 16-річна зірка відповіла, що її серце заняте. Артистка додала, що навіть попри відсутність романтичних стосунків, її серце не може бути вільним, оскільки в житті виконавиці неймовірна кількість людей, яких вона любить та якими надихається.

"Усередині все розквітає, і я вважаю, що так повинно бути не лише з весною, а цілий рік. Особливо в такі цікаві часи ми повинні надихати одне одного і мотивувати", – додала знаменитість.

Фото: instagram.com/nino.basilaya.official

Також Nino поділилася, що зі стрімким зростом популярності, збільшилася й кількість залицяльників. Хлопці пишуть красуні у Мережі та тішать подарунками. 

"Я завжди намагаюся всім відповідати. Дуже люблю спілкуватися з людьми, які надихають мене і яких якось я надихаю. Це дуже цінно. Подарунки надсилають і, чесно, для мене це завжди величезне щастя. А от з усіх презентів, які дарували шанувальники, мені найбільше запам’ятався подарунок від мого фанклубу на день народження. Таке скло, на якому написано "Словно цветы" і моя пісня була намальована. Це правда, дуже красиво. У мене вдома стоїть в рамочці", – похизувалася зірка.

Нагадаємо, раніше Nino Basilaya у купальнику захопила витонченою фігурою. Співачка відпочивала в теплих краях.

Наступна публікація