Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Потап про паузу дуету: Ми трошки втомилися, ми стали вже пробуксовувати

Продюсер розповів про причини зміни вектору творчості.

Після оголошеної паузи у дуеті "Потап і Настя" Потап представив сольний проект і доволі провокаційний кліп. У "Світському житті" зірка розповів Катерині Осадчій про новий виток своєї творчості.

"Я бачу по тобі, Катю, що іноді ти і сама хочеш матюкнутися. Іноді є таке. Я пишу багато поп-музики: писав "Потапу і Насті", гурту MOZGI, "Время и Стекло". Є дорослі фільми, а є доросла музика. Для  того, аби писати світлу, хорошу музику , потрібно цей пар випускати. Вже вибачте", - підкреслив він.

На зауваження Катерини Осадчої про те, що кліп Потапа із нецензурщиною, може побачити його син, продюсер зазначив наступне:

"Порівняно із сучасною реп-творчістю, яку можуть почути діти, і Потаповські байки-примовки про блатне життя, у мене дуже легенький light-матеріал. Взагалі, за дітьми потрібно стежити і дивитися, що вони дивляться, куди вони лазять на які сайти", - пояснив Потап свою точку зору.

ВідеоПотап розповів, чи повернеться коли-небудь дует "Потап і Настя"

При цьому,  зірка зауважив, що від усіляких небажаних сайтів він оберігає не лише свого сина, а й Позитива.

"Позитив знявся зі мною в кліпі, поматюкався, але я йому це дивитися не дозволяю. За дітьми потрібно стежити. Це – жарт, звісно. ПТП, ПЗТ – навчальний проект для дорослих", - жартує Потап.

Незважаючи на оголошену паузу у діяльності дуету Потап впевнений: гроші будуть завжди, тому що вони артисти надзвичайно високого рівня.

"Настя коштує 250 тисяч доларів, що я вам скажу. Хочете, скажу будь-яку цифру, придумайте що хочете. Взагалі, справа не в грошах. Гроші і так будуть, ми – артисти надзвичайно високого рівня". – заявив продюсер.

Потап пояснив, чи просто їм із Настею далося рішення про те, аби поставити дует на паузу.

"Є такі речі, основоположні: любов, нафта, золото і "Потап і Настя". Відмовитися від цього було дуже складно. Безкінечні концерти, ми трошки втомилися. Ми стали вже трошки пробуксовувати, якісь модні чуваки пішли повз нас робити модні проекти, а ми вже не розуміємо, як це все із баяном. Тому ми вирішили: подивимося на нас з боку і поміркуємо, чи повернутися нам, і коли повернутися і з чим повернутися", - підсумував Потап.

Нагадаємо, "Потап і Настя" у відеозверненні до прихильників оголосили, що ставлять дует на паузу. Після цього зірки представили сольні проекти та свої кліпи.

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції