Проект "Танці з зірками" з'явився у Viber

У шанувальників проекту буде можливість взяти участь у альтернативному голосуванні та оцінювати запальні виступи зіркових учасників з телефону.

Вже цієї неділі о 21:00 на телеканалі "1+1" відбудеться третій прямий ефір легендарного оновленого проекту "Танці з зірками".

Минулого тижня за результатами суми балів суддівської трійки Влада Ями, Катерини Кухар, MONATIK та глядачів, проект залишила пара Олександра Скічка та Анни Паламарчук.

У новому сезоні у глядачів та шанувальників проекту буде можливість взяти участь у альтернативному голосуванні та оцінювати запальні виступи зіркових учасників з телефону, а саме за допомогою програми Viber, одразу під час виконання артистами постановок у прямому ефірі.

Також у мессенджері користувачі зможуть переглянути останні відео з прямого ефіру, прочитати найсвіжіші новини, а також побачити, що відбувається за лаштунками проекту.

Для цього потрібно вступити до групи у Viber або знайти паблік чат "Танці з зірками на 1+1" у пошуковій стрічці програми: https://chats.viber.com/tanci1plus1

Зазначимо, що це перший телевізійний діджитал-проект в Україні. Авторами програми виступили партнери телеканалу "1+1" компанія "Middleware":

"Телеканал "1+1" і "Corezoid.com" відкрили глядачам "другий" екран в мессенджері "Viber". "Другий екран" - можливість дивитись прямий ефір на своїх телеекранах та одночасно вести комунікацію з мобільного. Тепер прихильники проекту "Танці з зірками" можуть взаємодіяти зі своїми улюбленцями, голосувати за учасників і вести онлайн-комунікацію", - сказав Founder & CEO Middleware Олександр Вітязь.

Під час другого прямого ефіру найменшу кількість балів від суддів "Танців з зірками" та глядачів телеканалу "1+1" отримали пари Олександра Скічка та Анни Паламарчук і Наталі Холоденко та Віталія Загоруйко, потрапивши до зони ризику. Долю пар вирішили судді проекту: MONATIK віддав перевагу Олександру, а Влад Яма та Катерина Кухар - Наталі.

Цікаво, що третій випуск оновлених "Танців з зірками" проведе ведуча "Світського життя" і "Голосу країни" Катерина Осадча. Чому Катерина замінить Юрія Горбунова, та хто складе пару ведучій на зірковому балконі, глядачі дізнаються 10 вересня о 21.00 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар