Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Регіна Тодоренко засвітила апетитні сідниці на Мальдівах

Ведуча разом з подругою та сином вирушила у відпустку.

Ведуча та співачка Регіна Тодоренко, яка у грудні на Балі приголомшила вмінням підкорювати хвилі, цього разу вирушила відпочивати на Мальдіви.

Вже тиждень артистка насолоджується сонячними днями та прозорою водою океану. Компанію Регіні склав не її чоловік Влад Топалов, який наразі працює у Москві. До теплих країв Тодоренко вирушила з подругою та сином Майклом, якому у грудні цього року виповниться два роки.

 На сторінці в Instagram знаменитість поділилася знімками, зробленими під час відпочинку. На них Регіна демонструє апетитну фігуру у купальнику, а також знімки з занять йогою.

Регіна Тодоренко_3
instagram.com/reginatodorenko
Регіна Тодоренко_4
instagram.com/reginatodorenko

Не забула Тодоренко й про розваги – так, разом з подругою артистка влаштувала дикі танця просто на пляжі.

Разом з тим Регіна відповіла на запитання цікавих, чому чоловік Влад Топалов не поїхав з нею.

"Він працює, як і всі інші батьки, яких діти бачать втомленими і виснаженими тільки вечорами після роботи. Такі рамки - наслідки загальноприйнятих норм: мама дивиться за дитиною, тато на роботі! Звідси дисгармонія жіночої та чоловічої енергії, яку вбирає малюк з дитинства. Мені здається, мало хто може похвалитися участю обох батьків в житті дитини! А потім ми біжимо до психолога, скаржачись, що в 20 років вийшла заміж за чоловіка, якому 45 (насправді намагаючись усунути прогалину батьківської уваги) або "чоловіки перевелися, взагалі нормальних не залишилося», а чому ж так? Цих хлопців теж виховували ваші мами, коли тато був на роботі! І через якийсь час ми розуміємо, що чоловік став м'якотілим, а ми ж хочемо лицаря в обладунках! Тому я вважаю, обоє батьків повинні приділяти належну увагу своїм дітям. "А хто ж буде заробляти гроші?" - запитаєте ви. Обидва! Працювати, підміняти одне одного, виділяти час на сімейний день і своїм прикладом показувати, які повинні бути стосунки між чоловіком і жінкою! Ми з Владом прагнемо до такого способу життя", - відповіла Тодоренко.

Нагадаємо, раніше Регіна Тодоренко показала, як відсвяткувала перший день народження сина. 5 грудня 2019 року хлопчику виповнився рік.

Залиште свій коментар

Вибір редакції