Рок-фест у Дніпропетровську: українці "відривалися" під Скрипку, Guano Apes і Hurts

Дата публікації
Рок-фест у Дніпропетровську: українці "відривалися" під Скрипку, Guano Apes і Hurts

На рок-фесті у Дніпропетровську українці відриваються у режимі "нон стоп"

На фестивалі чотири сцени, і з кожної рок грає в режимі "нон стоп".

У Дніпропетровську стартував найбільший в Україні рок-фестиваль Тhe Веst City. На нього вже з'їхалося понад 100 тисяч глядачів, щоб три дні без перерви слухати рок у виконанні найвідоміших гуртів України, Росії, Великої Британії, Італії та Німеччини, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

У перший день фестивалю на сцену вийшли Олег Скрипка з "ВВ" та Діана Арбеніна з "Нічними снайперами". Після "снайперів" до глядачів вийшли Guano Apes - молода, але вже дуже популярна група з Німеччини, а після них зіграли добре відомі любителям року Hurts.

У наступні два дні заявлені Kozak System, "БИ-2" , "Ленінград", "Мумій Троль", Lacuna Coil, "Сплін" і на закуску в останній день легендарні Scorpions. І це ще не повний перелік виступів на головній сцені. Загалом майданчиків чотири, і на кожному рок грає в режимі "нон стоп".

"Рок-музика виходить із того андеграунду і стає мейнстрімом в Україні", - запевнив співорганізатор фестивалю Олег Скрипка.

Заради цього люди їхали сюди з усієї країни. Поціновувачі року в захваті від атмосфери фестивалю та "відриваються" під музику.

У Дніпропетровську стартував рок-фестиваль Тhe Веst City

У Дніпропетровську стартував рок-фестиваль Тhe Веst City

Фестиваль традиційно розпочався з байкерського параду, який занесли до книги рекордів як найбільшу колону байків в Україні - 1,4 тис. мотоциклів. Щоправда, ця двоколісна романтика сподобалася не всім. На трасі сформувався багатокілометровий затор, адже щоб пропустити мотоцикли ДАІ перекрила рух іншого транспорту.

А на фестивалі, окрім музики, є спортивні майданчики, різноманітні майстер-класи (від йоги до гри на пляшках), водні розваги, дискотеки.

Жити можна просто на місці. Всім, хто не хоче залишати рок-територію, тут видають намети.

Також організатори врахували негативний досвід минулого року і облаштували майдани перед сценами охолоджувальною та протипиловою системою, тобто навіть на сонці перегрітися під час концерту можна хіба від емоцій.

Нагадаємо, фестиваль Тhe Веst City триватиме три дні, й у всіх, хто хоче відчути атмосферу свободи і музики, ще є час приєднатись.

Кореспондент ТСН Олена Усенко

Наступна публікація