Російському актору Машкову заборонили в'їзд на територію України

Про це на сторінці у соцмережі повідомив режисер Сергій Чліянц.

Російському актору Володимиру Машкову, якого не пустили до Одеси, де він мав зніматися у "Ліквідації", заборонений в'їзд на територію України.

Про це на сторінці у Facebook повідомив режисер серіалу Сергій Чліянц. За словами Чліянца, він за своєю власною ініціативою вирішив дізнатися, чи можуть пустити актора Машкова до Одеси. І, як з'ясувалося, артисту взагалі заборонений в'їзд до України.

"Відповідаю: в'їзд дійсно заборонений. Як я це дізнався - мої справи. Хто хоче перевірити і посперечатися, - я готовий. І яким би я був ідіотом, якщо б не перевірив це питання. Так в кіно не роблять ..." - написав Чліянц.

Я изменил настройки конфиденциальности, и теперь отвечу всем, включая российские средства массовой информации: Машков не...

Опубликовано Сергеем Члиянцем 3 июля 2017 г.

Нагадаємо, вчора у Мережі з'явилася інформація, що російського актора Володимира Машкова не пустили до Одеси, де він мав зніматися у "Ліквідації". Про це повідомив режисер стрічки Сергій Чліянц.

Ймовірно, заборона в'їзду для зірки повязана із його поїздками до окупованого Криму. Там Володимир знімався у фільмі "Екіпаж".

Залиште свій коментар