Сеітаблаєв, Хливнюк і соліст "Даха Браха" розноситимуть піцу у Києві

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сеітаблаєв, Хливнюк і соліст "Даха Браха" розноситимуть піцу у Києві

Марко Галаневич / Facebook/Повернись живим

Артисти беруть участь у благодійній акції, щоб зібрати гроші на квадрокоптер для армії.

Відомий режисер та актор Ахтем Сеітаблаєв, лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк і соліст гурту "Даха Браха" Марко Галаневич на один день перетворяться на доставників піци, йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

Таке перевтілення зірок відбудеться 28 грудня у рамках унікальної акції на підтримку української армії, ініційованої благодійним фондом "Повернись живим".

"Гроші, які ми зберемо в результаті акції, підуть на закупівлю квадрокоптера для одного з підрозділів Збройних сил. Ми думаємо, що такі круті люди точно зберуть більше, ніж на один коптер. Але ми хочемо це перевірити", - заявив голова Фонду Віталій Дейнега.

Сеітаблаєв, Хливнюк та Галаневич доставлятимуть піцу, щоб зібрати кошти для армії

Сеітаблаєв, Хливнюк та Галаневич доставлятимуть піцу, щоб зібрати кошти для армії

Голова фонду "Повернись живим" разом із своїми друзями з "Pizza Veteranо" розпочали акцію для усіх киян. Але замовити зірку із піцою до себе в офіс не так просто - спершу потрібно зробити благодійний внесок.

"Якщо ви хочете щоб Сеітаблаєв, Хливнюк або "Даха Браха" принесли піцу, то треба зателефонувати і запитати, які ставки, наприклад, на Хливнюка, і зробити свою", - пояснив Дейнега.

Свою ставку також можна зробити на сторінці "Повернись живим" у Facebook під дописами зіркових "доставників" піци. На відповідні публікації зірок можна перейти за прямими посиланнями: Ахтем Сеітаблаєв, Андрій Хливнюк і Марко Галаневич.

Усе відбуватиметься у форматі аукціону.  Чия ставка буде найбільшою, до того і приїдуть. 

На цей час найбільша ставка за піцу з Ахтемом Сеітаблаєвим складає 8 тисяч грн, з Андрієм Хливнюком - 9 тисяч гривень, а з Марком Галаневичем - 20 тисяч гривень.

Крім того, серед усіх, хто зробить благодійний внесок, проведуть додатковий розіграш.

Акція триватиме тільки до 17 години четверга, 27 грудня. 

Наступна публікація