Гоша Куценко у новому шоу "1+1" виверне світ навиворіт

Дата публікації
Перегляди
2112
Поділитись:
WhatsApp
Viber

У шоу "Добрий вечір" зірки співають, танцюють, жартують, сміються над собою і оточуючими.

З 16-го березня у глядачів каналу 1+1 розпочнеться новий етап у житті, в якому не буде нічого передбачуваного - в ефірі стартує прем'єра розважального телешоу "Добрий вечір". І першим це побажання всім українцям висловить Гоша Куценко.

Півторагодинне шоу об'єднує різноманітні гумористичні жанри: монологи ведучих, музичні номери, несподіваний погляд на новини минулого тижня, інтерв'ю-провокації із зірковими гостями, міні-серіали, ток-шоу, пародії та скетчі.

У кожному випуску "Доброго вечора" - новий ведучий, в ролі якого виступить запрошена зірка. І першовідкривачем стане Гоша Куценко. Ведучий пропонує глядачам поглянути на знайомі життєві ситуації з різних, іноді зовсім несподіваних, сторін.

У цьому шоу зірки співають, танцюють, жартують, сміються над собою і оточуючими. Принцип рубрики "Всесвітня історія", наприклад - взяти відому всьому світу подію і вивернути її навиворіт. Цим займаються 15 сценаристів, які готові з будь-якої гучної історії зробити привід для веселощів. А персонажі "шоу Едіка і Аліка" вивертають навиворіт запрошених зірок. І почнуть з Олександра Пономарьова.

Оригінальний формат шоу належить авторству молодої української компанії IQ Production і для його реалізації був запрошений режисер кінокомедій "Про що говорять чоловіки" і "Про що ще говорять чоловіки" Дмитро Дьяченко.

Прем'єра шоу "Добрий вечір" відбудеться в п'ятницю о 20.15, на каналі "1 +1".

Скоро на "1+1" стартує розважальне шоу "Добрий вечір"

Скоро на "1+1" стартує розважальне шоу "Добрий вечір"

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Життя зірок
Дата публікації
Перегляди
2112
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація