Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше україномовні "АнтитілА" не побоялися експериментів і додали до репертуару кілька російськомовних пісень.

група АнтителА_1
antitela.com.ua
30 листопада в Crystal Hall відбудеться презентація другого альбому гурту "АнтитілА".

Платівка під назвою "Обирай" створювалася два роки. До неї увійшло 14 треків, серед яких хіти "Рожеві діви", "Біла ворона", "Вибирай", а також новий сингл - російськомовна пісня "Смотри в меня".

Другий альбом групи став полімовним - раніше україномовні "АнтитілА" не побоялися експериментів і додали до репертуару кілька російськомовних пісень.

"Назва альбому не випадкова. У ньому криється певний сенс, також, як і в наших піснях. Група дуже відповідально підходить до написання текстів і музики. Ми намагаємося робити не просто якісну, а й інтелектуальну музику. Мета нашої творчості - змусити людство задуматися про глобальні речі", - пояснює фронтмен групи Тарас Тополя.

"Вибирай" - заклик кожної людини розставити пріоритети, вибрати те, що є правильним не тільки виходячи з егоїстичних інтересів кожного, а те, що є єдино вірним рішенням у всіх розуміннях.

На підтримку платівки заплановано концертний тур по містах України та Росії, до якого має намір приєднається і російська група TOTAL з метою подальшого щільного співробітництва з "Антитіла". Колективи навіть встигли вже записати дуетну пісню "Весна-любовь".

30 листопада концерт "Антитіл" пройде за участю співачки Alyosha, груп "Новий Союз", "Диверсанти", "Пара Нормальних" та багатьох інших зоряних гостей.

Читайте також:

Група "АнтитілА" заспівала російською і подалася до Москви

"АнтитілА" затягнули у любовний трикутник "Рожевих дів"

"Смысловые Галлюцинации" відзначили 10-річчя пісні "Вечно Молодой"

Залиште свій коментар

Вибір редакції