Колишні співробітники подали до суду на Мадонну

Колишні співробітники подали до суду на Мадонну

Мадонна

Мадонна несправедливо звільнила співробітників заснованої нею благодійної організації і вони подали на неї до суду.

Колишні співробітники заснованої Мадонною благодійної організації Raising Malawi подали до суду на неї. У позові вони вказали, що співачка несправедливо їх звільнила і не виплатила їм належні компенсації.

Співробітники Raising Malawi були звільнені після того, як організація відмовилася від плану по будівництву школи для дівчаток неподалік від міста Лілонгве. Представники Мадонни пояснили рішення закрити проект тим, що він перебував під керівництвом некомпетентних людей. Вина за зрив будівництва школи була покладена на виконавчого директора благодійної організації.

Так чи інакше, в результаті відмови від реалізації проекту роботи позбулися кілька людей. За словами адвоката звільнених співробітників Raising Malawi, його клієнтів зобов'язали підписати заяву про відхід перш, ніж їм виплатили вихідну допомогу.

У Мадонни є 14 днів на те, щоб ознайомитися з позовом і зробити кроки у відповідь. Поки ні сама співачка, ні її представники не прокоментували ситуацію.

Організація Raising Malawi була заснована Мадонною в 2006 році. Метою організації є допомога малавійським дітям-сиротам. Сама Мадонна є прийомною матір'ю двох дітей з Малаві - дівчинки Мерсі і хлопчика Девіда

Читайте також:

Мадонна відкрила фітнес-центр "Hard Candy"

Мадонна та Лурдес обрали модель для своєї колекції

Мадонна зніметься в кіно із донькою Лурдес

Повʼязані теми:

Наступна публікація