Опубліковано раритетні знімки Мадонни

В Інтернет потрапили фотографії поп-королеви Мадонни, які були зроблені у 1982-му році. Автор фотографій - Річард Корман.

Журнал Out опублікував раритетні знімки Мадонни 1982 року, які зробив Річард Корман - за рік до того, як Мадонна перетворилася на суперзірку.

Фотосет відбувся у Нью-Йорку, де Мадонна приготувала Річарду чашечку кави, а пізніше станцювала на даху з сусідськими дітьми, які її просто обожнювали.

Тим часом, незважаючи на наявність дорогих систем забезпечення безпеки та систем відеоспостереження, в лондонський особняк Мадонни було вчинено проникнення зі зломом.

У будинку нікого не було, так як сама зірка і вся її родина, включаючи чотирьох дітей, перебувала в США у зв'язку зі смертю 99-річної бабусі Мадонни.

У суботу, 12 березня, о 5-30 ранку, на сигналізацію, що спрацювала в будинку співачки, який налічує 10 спалень, прибув наряд служителів порядку, яким вдалося затримати чоловіка, що проник в будинок через розбите вікно. У руках у нього були виявлені деякі особисті речі зірки, які чоловік мав намір забрати з будинку.

Читайте також:

Мадонна відкрила фітнес-центр "Hard Candy"

Мадонна та Лурдес обрали модель для своєї колекції

Мадонна зніметься в кіно із донькою Лурдес

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: