Ліндсей Лохан заборонили зніматись в порнофільмах

Дата публікації
Перегляди
2348
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Актрисі Ліндсей Лохан, яка мала зіграти порнозірку, забороняють це робити. Ще до зйомок фільм визнали жорстоким і грубим.

Промопостер фільму "Inferno" / Фото: Экспресс-газета
 У Ліндсей Лохан, яка вирішила повернутися на великий екран у ролі порнозірки Лінди Лавлейс, виникли проблеми з фільмом "Inferno" ще навіть до початку зйомок.

Якийсь Аерік Вон, який стверджує, що прочитав сценарій, розповів про нього New York Post. Газета повідомляє, що кіно не можна буде випускати в прокат, так як фільм дуже брудний і жорсткий.

Зокрема, за сценарієм чоловік порнозірки Чак Трейнор постійно фізично і психологічно її катує. В одній зі сцен він б'є її майже до м'яса, слідом гвалтує, примушуючи говорити про себе жахливі речі, а потім цілує її синці і питає: "Тобі сподобалося?"

За словами Вона, кіно показує деградацію Лавлейс і веде глядача до неправильних висновків. Скандал може призвести до того, що режисер картини відмовиться від зйомок, хоча може, це буде йому тільки на руку.

Податковий інтерес до фільму майбутньому підігрівають промопостери, в яких Ліндсей в ролі Лінди зображена в компанії клієнта. За словами фотографа Тайлера Шилдс, актриса відмінно вжилася в роль і знімки передають її напругу і "атмосферу очікування неминучого і небажаного сексу". До речі, Лохан, готуючись до ролі, подивилася всі фільми за участю порнозірки і залишилася від них у повному захваті.

Читайте також:

Ліндсей Лохан в шоці від нової 27-річної мачухи

Через алкоголізм у Ліндсей Лохан немає грошей для прожиття

Батько Ліндсей Лохан каже, що вона хвора на ВІЛ

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2348
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація