Малахова викликали на допит через скандал із Распутіною

Малахова викликали на допит через скандал із Распутіною

Андрій Малахов та Маша Распутіна / Фото: showbuzz.ru

Телеведучий Андрій Малахов виявився втягнутим у скандал з Машею Распутіною та її колишнім чоловіком Володимиром Єрмаковим.

Шоумен Андрій Малахов днями отримав повістку. Він має з'явитися на допит у поліцію. Популярний телеведучий виявився втягнутим у гучний скандал, що вибухнув між Машею Распутіною і її колишнім чоловіком Володимиром Єрмаковим на зйомках програми "Пусть говорят". Стражі закону викликали Малахова на бесіду, щоб отримати від нього свідчення очевидців і перевірити, чи дійсно Маша під час ефіру обізвала екс-чоловіка "козлом".

Нагадаємо, Єрмаков звернувся в поліцію із заявою, в якій просив порушити кримінальну справу стосовно своєї екс-дружини за фактом образи. Поліція не знайшла нічого образливого в таких словах, як "козел" і "пес бродячий", які прозвучали з вуст Маші Распутіної на програмі "Пусть говорят".

"Поліція нам відмовила в порушенні кримінальної справи, - прокоментував адвокат Єрмакова Сергій Єлісєєв. - Не був допитаний ні Малахов, ні надано оригінал запису програми "Пусть говорят", Машу Распутіну не допитали. Ми звернулися зі скаргою до Останкінської міжрайонної прокуратури. Отримали відповідь, що справу повернули на дорозслідування".

Прокуратура скасувала постанову поліції про відмову порушення кримінальної справи як незаконну.

Поліція вже викликала на допит Андрія Малахова, проте сам ведучий не приїхав, а відправив свого адвоката.

"Як з'ясувалося, через технічні неполадки канал не може надати оригінал запису програми, - пояснив адвокат. - Тому дільничний взяв у нас її копію. При цьому адвокат Малахова не дав ні адреси, де проживає Маша Распутіна, ні її телефону, хоча Андрій якось з нею зв'язувався. Машу поки не можуть допитати, тому що невідомо її місце проживання".

Читайте також:

Службовий роман Малахова закінчився весіллям

Малахов одружиться із Ксенією Собчак через 10 років

Малахов спить із дружиною англійського дипломата

Распутіна про екс-чоловіка на зйомках програми "Пусть говорят"

Распутіна про екс-чоловіка на зйомках програми "Пусть говорят"

Повʼязані теми:

Наступна публікація