Службовий роман Малахова закінчився весіллям

Службовий роман телеведучого Андрія Малахова довів його до весілля. Одруження пара запланувала на майбутнє літо.

Відомий російський телеведучий Андрій Малахов одружується з дочкою свого роботодавця, 30-річною Наталією Шкульовою. Пара зіграє весілля вже наступного літа. Уже кілька місяців вони в цивільному шлюбі.

Наташа Шкульова - журналіст, видавець великого глянцевого журналу. Малахов є головним редактором журналу, який належить батькові його пасії.

Сам Андрій Малахов новину про своє майбутнє весілля не коментує. Проте і той факт, що він незабаром змінить свій сімейний статус, не заперечує.

За словами друзів телеведучого, одруження пара запланувала на майбутнє літо.

"Розпишуться вони в одному з московських РАГСів, але буде ще одна "символічна" реєстрація в ресторані - для численних гостей Андрія та Наталії", - повідали джерела з оточення телеведучого.

Наталія Шкулева - за освітою юрист, у 2002 році закінчила МДІМВ за фахом юрист за міжнародним правом. У 2008 році Наталія стає видавцем: спочатку - журналу Departures, потім - журналів Marie Claire, "Додому", "Інтер'єри плюс ідеї". З 2009 року - видавець групи журналів ELLE (ELLE, ELLE Décor, ELLE Girl, ELLE Deluxe).

Всі ці видання для неї - практично "сімейний" бізнес: батько Наталі - Віктор Шкульов - очолює великий видавничий дім "Hachette Filipacchi Shkulev/ІнтерМедіаГруп". Крім всіх перерахованих вище журналів, він видає ще й журнал "StarHit", головним редактором якого є Андрій Малахов.

Спочатку Андрія і Наталю пов'язували виключно професійні відносини, які з часом переросли в більш теплі. Малахов зумів підкорити дочку свого роботодавця, та їх службовий роман незабаром закінчиться весіллям.

Читайте також:

Весілля принца Вільяма відбудеться в квітні наступного року

Джесіка Сімпсон вдруге виходить заміж

Домогаров одружується із вагітною 25-річною подружкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: