Міка Ньютон і Злата Огнєвіч ще раз пройдуть відбір на "Євробачення"

Міка Ньютон і Злата Огнєвіч ще раз пройдуть відбір на "Євробачення"

Міка Ньютон ще раз пройде відбір на "Євробачення" / Фото: PHL.com.ua

Дві виконавиці погодилися брати участь у повторному національному відборі учасників на міжнародний конкурс "Євробачення-2011".

Дві виконавиці погодилися брати участь у повторному національному відборі учасника на міжнародний конкурс Євробачення-2011.

Як повідомили у прес-службі Першого національного, наразі свою участь у повторному відборі, який НТКУ назвала суперфіналом національного відбору на Євробачення, підтвердили Міка Ньютон і Злата Огнєвіч.

Щодо співачки Джамали, що також увійшла до трійки лідерів — від неї підтвердження Перший національний поки не отримував, але чекає рішення співачки сьогодні, 1 березня.

Повторний відбір, або суперфінал відбудеться у четвер, 3 березня, о 21:30 на Першому національному.

Тим часом, у розпорядженні Корреспондент.net опинився відкритий лист Джамали, у якому співачка повідомляє, що не братиме участі в повторному відборі. "Я ухвалила непросте для себе рішення — не брати участі в жодних показових розбірках, недоголосуваннях, єдина мета яких — заробити ще трохи грошей на ажіотажі навколо Євробачення", - сказала співачка.

Нагадаємо, що 27 лютого відбувся фінал відбору учасника від України на пісенний конкурс Євробачення. Переможця серед 19 учасників фіналу визначали шляхом sms-голосування (45% голосів), інтернет-голосування (10%) і голосами журі (45%). У підсумку найбільшу кількість балів отримала Міка Ньютон. На другому місці опинилася Злата Огнєвіч, на третьому — Джамала.

У той же час незадоволені результатами національного відбору представника України на Євробачення розмістили в інтернеті петицію до Першого національного. Після цього НТКУ вирішила провести переголосування за фіналістів відбору на Євробачення.

Сьогодні, 1 березня, Перший національний перерахував результати голосування на національному відборі учасника на Євробачення-2011, враховуючи правила Європейської мовної спілки (EBU). У результаті перше місце збереглося за Мікою Ньютон.

Читайте також:

Гурт Zdob Si Zdub знову поїде на "Євробачення-2011"

Продюсер Міки Ньютон відмовляє її від участі у повторному відборі на "Євробачення"

3 березня повторно визначать представника України на "Євробаченні"

Повʼязані теми:

Наступна публікація