ТЕТ завойовує інтернет-простір

ТЕТ завойовує інтернет-простір

На офіційному сайті ТЕТ зібрана інформація про всі продукти каналу

В новому сезоні в мережі з’явилися сайти найпопулярніших проектів телеканалу ТЕТ.

Разом з ребрендінгом каналу стартувало і чотири сайти нових телепроектів. Це сайти найпопулярніших програм нового сезону – "Теорія зради", "Реальна кров", "Твою маму!", "Лунтік".

На офіційному сайті ТЕТ зібрана інформація про всі продукти каналу. А на окремих сайтах програм у глядачів з’являється можливість дізнатися більше – у розділах "Фото", "Відео", "Новини" та інші. Крім того, користувачі зможуть поділитися своїми думками, враженнями та поспілкуватися з однодумцями, коментуючи матеріали.

На офіційному сайті реаліті-шоу "Теорія Зради" вже доступні всі попередні випуски програми. На проекті телевізійна детективна агенція знаходить правду у стосунках закоханих пар. До речі, можна дізнатися думку ведучих про пари, розслідування та зраду. Людмила Барбір та Андрій Мерзлікін незабаром будуть вести власні блоги на сайті.

На офіційний сайті шоу для мам та їхніх доньок "Твою маму!" висвітлюються всі новини, що стосуються проекту, наприклад, про кастинги. Нагадаємо, що за правилами програми хлопець йде на досить дивне побачення…з трьома жінками, які годяться йому в матері. Він не намагається "підчепити" їх, він просто проводить з ними час, щоб дізнатися якомога більше про їхніх доньок. У фіналі він обирає одну із дівчат, спираючись лише на враження від мами. Користувачі інтернету вже зараз можуть заповнити анкети на участь: для мам та їхніх доньок та хлопців, які розуміють, що яблучко від яблуні не далеко падає і не проти такого ризикованого побачення.

Для прихильників чорного гумору та вампірської тематики стартував офіційний сайт молодіжного серіалу "Реальна кров". На сайті можна не лише подивитися нові серії, а й дізнатися про акторів та авторів серіалу. І, звичайно, подивитися фотографії улюблених героїв.

Наші наймолодші глядачі не залишаться без уваги, для них та їхніх батьків - всі серії популярного мультику на офіційному сайті "Лунтік". Тож, улюблені серії можна буде передивлятися. Крім того, малюки зможуть дізнатися все про Лунтіка, Сонечко Мілу, Коника Кузю, Бджолятко, Бабцю Капу та Генерала Шера. А незабаром на сайті з’явиться програма, яку ведуть герої улюбленого мультфільму.

Читайте також:

Телеканал "1+1" отримав 4 "Телезірки"

Руслана Лижичко стала зірковим тренером шоу "Голос країни" на 1+1

Канал для дівчат, які не паряться

Повʼязані теми:

Наступна публікація