PETA шокувала відеороликом про "вегетаріанське кохання"

Активістки РЕТА показали, як сильно вони люблять овочі у шокуючому рекламному ролику, знятому для Суперкубка з американського футболу.

Ми звикли до того, як PETA привертає увагу до проблем етичного поводження з тваринами: ми побачили чимало оголених зірок, які "віддадуть перевагу ходити голими, ніж носити хутро" або просто є вегетаріанцями і радіють цьому оголеними. Але, виявляється, PETA здатна на більше.

Для недільної трансляції Суперкубка з американського футболу організація підготувала незабутнє враження - 30-секундний рекламний ролик. Його оригінал був знятий в 2009 році і був відкинутий каналом NBC, так що нова версія - це компіляція з робочих матеріалів того відео.

"Сюжет" відео такий: кілька моделей у бікіні приходять у студію, де їх просять "вибрати овоч і показати, як вони його люблять". Тоді і розкривається справжня сутність "моделей", які люблять баклажани і огірки.

Ролик справляє шокуюче враження, але наскільки він ефективний для PETA - велике питання. Хоча, з іншого боку, організація ніколи не відмовлялася від зайвого скандального піару.

Читайте також:

PETA склала список зірок, які погано вдягаються

Олівія Вайльд знялась топлес для FHM

Рейтинг найбажаніших жінок США

Повʼязані теми:

Наступна публікація