Скандальному Джигурді розбили обличчя під будівлею суду

Шоумен прагнув "відшмагати енергетично" адвоката своєї все ще дружини.

Одіозний Микита Джигурда, який розлучається із Мариною Анісіною, чіплявся до адвоката майбутньої екс-дружини біля будівлі Красногорського суду в Підмосков'ї.

Саме там розглядатиметься справа про розрив їхнього шлюбу. Відео бійки швидко розлетілося Мережею.

На ролику видно, що Джигурда має претензії до Сергія Жоріна та намагається вдарити його. Втім, невідомі люди відштовнули його, а також, після того як Джигурда назвав юриста негідником і брехуном, його навіть відтягнули за волосся.

Адвокат Анісіної прокоментував інцидент журналістам РЕН ТВ.

"Джигурда там хотів когось відшмагати, але в підсумку він упоровся сам". Адвокат додав, що сидів в машині, коли на нього напали.

Також Жорін припустив, що своїм вчинком Микита хотів влаштувати шоу.

"Я з ним не бився. Я його й пальцем не торкнувся. Він зчепився з якимись хлопцями. Вони протягнули його трохи по замету. Загалом, для нього це корисно. Він став врівноваженим. Мабуть, він хотів шоу влаштувати", - каже юрист.

Скандаліст Джигурда опублікував у блозі фото із травмованим обличчям та присвятив інциденту вірш.

Крім того, він представив свою версію події.

"Я його пальцем не торкнув. Я обіцяв його відшмагати енергетично. Я підійшов до машини. Постукав. Він вийшов. На плівці все зафіксовано. Я закликав підійти до камер і дати інтерв'ю. Я заявив, що він брехун і негідник, тому що у мене є запис, де він зізнається тет-а-тет, що засудив Кіркорова кілька років тому. Філіпа тоді звинуватили, що він ногою вдарив дівчину. У мене є запис, де він розповідає, що вони обкрутили Кіркорова і зняли з нього 2 або 3 млн рублів ", - підсумував шоумен.

Нагадаємо, нещодавно Микита Джигурда спантеличив новиною про одруження з американкою.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: