Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Сніданок з 1+1" знову б’є рекорди телеперегляду

Ранкове шоу продовжує утримувати високий інтерес глядачів. 

"Сніданок з 1+1", в якому цього сезону частково оновився склад ведучих, продовжує утримувати високий інтерес глядачів. 

Минулого тижня ранкова програма каналу "1+1" знову оновила рекордну тижневу частку останніх десяти років за аудиторією 18-54 (50К+). На тижні з 2 по 6 жовтня частка програми становила 13.9%, що є найвищим середньотижневим результатом програми за десятиріччя та на 1.1 п.п. вище попереднього рекорду програми, який був встановлений 11-15 вересня 2017 року. 

Крім того, ранковий блок "1+1", який включає в себе "Сніданок з 1+1" та ранкові випуски ТСН, зі значним відривом лідирував у слоті, суттєво випереджаючи конкурентів.

ТОП-6 каналів у слоті 6:30-9:30 (2-6 жовтня 2017 року, частка)

Сніданок з 1+1 побив рекорд

"Ми вдячні нашим глядачам за прихильність, радіємо, що, як кажуть, "є контакт" і розуміння – "Сніданок" дослухається до побажань. Вдячна вмінню нашої команди відчувати тренди, і це дає такі високі результати. Ми і надалі будемо шукати контакт із нашою аудиторією, аби кожен ранок починався із посмішкою і новими знаннями", - коментує директор департаменту ранкового мовлення каналу "1+1" Юлія Жмакіна. 

Нагадаємо, у серпні до команди "Сніданку з 1+1" доєднався Єгор Гордєєв, а у вересні - Неля Шовкопляс, яка веде ефіри у парі із ним. Через тиждень вони чергуються із Русланом Сенічкіним та Людмилою Барбір. Щоранку по буднях з 6:30 команда проекту дає глядачам корисні поради, залучає провідних експертів для пояснення найактуальніших тем та запрошує до студії найвідоміших українців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції