"Сніданок з 1+1" знову б’є рекорди телеперегляду

Ранкове шоу продовжує утримувати високий інтерес глядачів. 

"Сніданок з 1+1", в якому цього сезону частково оновився склад ведучих, продовжує утримувати високий інтерес глядачів. 

Минулого тижня ранкова програма каналу "1+1" знову оновила рекордну тижневу частку останніх десяти років за аудиторією 18-54 (50К+). На тижні з 2 по 6 жовтня частка програми становила 13.9%, що є найвищим середньотижневим результатом програми за десятиріччя та на 1.1 п.п. вище попереднього рекорду програми, який був встановлений 11-15 вересня 2017 року. 

Крім того, ранковий блок "1+1", який включає в себе "Сніданок з 1+1" та ранкові випуски ТСН, зі значним відривом лідирував у слоті, суттєво випереджаючи конкурентів.

ТОП-6 каналів у слоті 6:30-9:30 (2-6 жовтня 2017 року, частка)

Сніданок з 1+1 побив рекорд

"Ми вдячні нашим глядачам за прихильність, радіємо, що, як кажуть, "є контакт" і розуміння – "Сніданок" дослухається до побажань. Вдячна вмінню нашої команди відчувати тренди, і це дає такі високі результати. Ми і надалі будемо шукати контакт із нашою аудиторією, аби кожен ранок починався із посмішкою і новими знаннями", - коментує директор департаменту ранкового мовлення каналу "1+1" Юлія Жмакіна. 

Нагадаємо, у серпні до команди "Сніданку з 1+1" доєднався Єгор Гордєєв, а у вересні - Неля Шовкопляс, яка веде ефіри у парі із ним. Через тиждень вони чергуються із Русланом Сенічкіним та Людмилою Барбір. Щоранку по буднях з 6:30 команда проекту дає глядачам корисні поради, залучає провідних експертів для пояснення найактуальніших тем та запрошує до студії найвідоміших українців.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: