Сьогодні на "1+1" відбудеться "гостра" прем'єра "На ножах"

Всього за 5 днів Ольга Фреймут перетворить ресторан, який перебуває на межі краху, в успішне місце.

Сьогодні о 22:00 на телеканалі "1+1" відбудеться "гостра" прем'єра нового реаліті-шоу "На ножах", ведучою якого стала вагітна Ольга Фреймут.

Всього за 5 днів ведуча перетворить ресторан, який перебуває на межі краху, в успішне місце. У цьому їй допоможе команда авторитетних експертів: відомий ресторатор Діма Борисов, дизайнери інтер'єру Олександр і Володимир Юдіни, психолог, експерт з етикету та інші фахівці.

"У нас в проекті розділені ролі. Я як шеф-кухар допомагаю налагодити роботу кухні, навчити кухарів, сформулювати концепцію закладу, оновити меню, допомогти з сервісом", - розповідає Діма Борисов в сюжеті "Сніданку.Вихідний".

Знімання проекту тривали чотири місяці, а підготовка - півроку. Знімальна група реаліті-шоу, що складається з 40 фахівців, кожен день знімала 50 годин відео в кожному ресторані на звичайні і приховані камери, щоб нічого не пропустити. Адже такою є специфіка реаліті-шоу.

Прем'єра "На ножах"_3
прес-служба каналу "1+1"

Продюсери стверджують, що "На ножах" - проект не стільки про ресторани, скільки про людські стосунки. Адже саме злагоджена команда може зробити заклад успішним або навпаки - зруйнувати його.

У першому епізоді Ольга Фреймут і Діма Борисов дадуть "нове життя" київському кафе. Незважаючи на те, що заклад розташований в історичному центрі Києва, біля Володимирського собору, відвідувачі обходять його стороною.

Прем'єра "На ножах"_2
прес-служба каналу "1+1"

Команда і власниця закладу, яка отримала його в спадщину від чоловіка, мріють про "свіжий ковток повітря" для свого ресторану і більшу кількість гостей. У процесі перетворення Ольга Фреймут і Діма Борисов розбирають ситуацію в закладі "по поличках": чому деякі співробітники не мотивовані якісно виконувати свої обов'язки, чому власниця бізнесу зрідка з'являється в своєму кафе і не знайомиться з шеф-кухарем, чому продукти на кухні протерміновані, а шеф не вміє готувати деякі позиції з великого меню.

Прем'єра "На ножах"_1
прес-служба каналу "1+1"

Дизайнери Володимир і Олександр Юдіни зроблять ре-дизайн інтер'єру ресторану, підкресливши концепцію стародавнього Києва і прикрасивши його елементами "кантрі".

Нагадаємо, прем'єра проекту "На ножах" відбудеться сьогодні, 5 квітня, о 22:00 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: