Солістка гурту KAZKA заспівала біля оглядового колеса в Прип'яті

Дата публікації
Перегляди
4922
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Солістка гурту KAZKA заспівала біля оглядового колеса в Прип'яті

Гурт долучився до соціального музичного проекту "Звуки Чорнобиля".

Популярний український гурт KAZKA записав пісню у зоні відчуження.

Музиканти долучилися до соціального музичного проєкту "Звуки Чорнобиля", який створили до роковин трагедії: тоді ж і презентують тематичний альбом.

До запису пісень  запросили українських та міжнародних музикантів.

Так, солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька заспівала пісню про Чорнобиль біля оглядового колеса в Прип’яті, де наразі перебуває вперше.

За словами співачки, вона багато чула від рідних про Чорнобиль, а її бабуся взагалі порівнює трагедію на ЧАЕС з пандемією коронавірусу.

Мій тато дуже любить тут бувати. І в околицях, і тут. Багато мені розповідав про все це. І взагалі про те, як це тоді відбувалося. Тому що жив тут в Київській області. Вони заклеювали вікна всім чим можна, не виходили на вулицю. Бабуся каже, що це було схоже на те, що ми пережили в 2020-му і переживаємо… Але набагато страшніше, тому що нічого не було відомо: що це, як це

поділилася співачка

Зауважимо, що ця пісня увійде до альбому соціально-музичного проєкту "Звуки Чорнобиля". Цікаво, що окрім музичних інструментів там будуть і звуки самої Зони Відчуження: трескіт лічильника, що вимірює радіацію та звучання відомих місць та об’єктів.

На іншій локації міста знімали дівчат з бек-вокалу гурту, яким зі стразів на обличчі зробили червоні сльози.

Всього у проєкті "Звуки Чоронобиля" заявлено 10 артистів. Це українські та міжнародні музиканти: серед них Сергій Міхалок та бандуристка Круть.

Кореспонденти ТСН:  Валерія Ковалінська, Костянтин Слюсар.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4922
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація