Співачка Демі Ловато заручилася з актором Максом Еріхом

Дата публікації
Перегляди
7457
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Співачка Демі Ловато заручилася з актором Максом Еріхом

Фото: instagram.com/ddlovato

Зірка оголосила, що виходить заміж.

Популярна американська співачка Демі Ловато заручилася.

Обранець 27-річної зірки актор Макс Еріх освідчився коханій, про що вони повідомили у своїх Instagram.

Закохані опублікували романтичні знімки, зроблені на пляжі, на одному з яких Демі продемонструвала масивну обручку.

Фото: instagram.com/ddlovato

У присвяченому заручинам пості Ловато зауважила, що закохалася в Еріха з першого погляду і ніколи не почувалася більш коханою.

Коли я була маленькою дівчинкою, мій біологічний батько завжди називав мене своїм "маленьким партнером"... Для мене це мало сенс. І сьогодні це слово знову набуває сенсу, сьогодні я офіційно стала чиїмось партнером. Макс Еріх - я знала, що покохала тебе в той момент, коли зустріла... Мене ніхто так беззастережно не любив, крім батьків. Ти не змушуєш мене бути кимось іншим, крім мене самої. І ти змушуєш мене хотіти бути кращою версією себе 

написала під фото Демі
Фото: instagram.com/ddlovato

Макс своєю чергою також залишив під знімками ніжні слова на адресу співачки.

Ти - кожна пісня про кохання, кожен фільм, кожна лірика, кожен вірш, ти все, про що я коли-небудь міг мріяти. Словами не можу висловити, як нескінченно я люблю тебе. Вічно і завжди. Я не можу і секунди прожити тут, на землі, без тебе, диво. Чекаю, коли ти станеш моєю дружиною

зазначив під фото Макс

Зауважимо, що про стосунки пари заговорили наприкінці березня. Саме тоді зірка випадково розсекретила, що зустрічається з Максом Еріхом. А вже через кілька днів закоханих вперше разом помітили під час прогулянки по Лос-Анджелесу.

Нагадаємо, два роки тому у серпні 2018-го, Демі Ловато була госпіталізована з передозуванням наркотиків, в результаті чого їй довелося провести в лікарні і реабілітаційному центрі кілька місяців.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7457
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація