Співачка ILLARIA представила кліп у стилі фентезі

Артистка випустила мальовниче відео на трек "Свічадо".

Українська етно-співачка ILLARIA порадувала шанувальників випуском нового кліпу на композицію "Свічадо".

Режисерами та ідеологами відео виступила формація "ВІН" – Володимир і Наталія Гончарук. Творче подружжя художників за освітою знайшло своє покликання у жанрі документальних та художніх фото і відео знімань.

Задум створити власну казку на екрані у Наталії виник давно. Їй хотілося показати світ, де поруч із буденним відбуваються неймовірні події, а в обличчях звичайних людей можна впізнати чарівних істот із давніх переказів.

Саме тому свідомо на ролі Відьми, Русалок та Відьмоловів було обрано не професійних акторів, а типажних друзів і знайомих.

Костюми, стилізовані під добу середньовіччя, Наталія Гончарук також вигадала і пошила власноруч.

А чоловік майстрині, Володимир Гончарук, допоміг втілити мрію про екранізацію фантастичної історії. Він став співрежисером та оператором відео-новели. І саме йому спало на думку використати як саундтрек пісню ILLARIA "Свічадо".

Знімання розпочалися чотири роки тому і тривали до літа 2017 року. Зміна сезонів потрібна була режисерам для посилення драматургії. Як локації для зображення світу містичних героїв автори обрали мальовничі місця свого рідного міста Ірпінь. Всі знімання відбувалися з використанням винятково природнього світла.

Цікаво, що цю романтичну баладу ILLARIA включила ще до першої своєї платівки "Вільна". І, попри те, що композиції "Свічадо" скоро виповниться 10 років, співачка та режисери вирішили залишити її в оригінальному звучанні. Оновлено тільки мастерінг треку, до якого приклався Євген Положишніков - хрещений батько дебютного альбому ILLARIA.

Повʼязані теми:

Наступна публікація