Стася Ровінська про знущання з неї в школі: "Приходила додому і плакала"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Стася Ровінська про знущання з неї в школі: "Приходила додому і плакала"

instagram.com/sia_rovinska

Ведуча зізналася, що була найменшою в класі.

Українська акторка, ведуча шоу "Твій День" Стася Ровінська приголомшила спогадами про свої шкільні роки.

Знаменитість чесно зізналася, що у школі була жертвою булінгу. За словами Стасі, вона у класі була наймолодшою. Шість років майбутній зірці років виповнилося лише за тиждень після того, як вона пішла до першого класу. У той час однокласникам Стасі було вже по 7, а деяким навіть 8.

"Дуже часто чула від них: "Чого ти така мала? Ти що карличка?" Пам’ятаю, що приходила додому і плакала, чого я така маленька? Дітям і на думку не спадало, що я просто молодша за них… Згодом я підросла, але невпевненість в собі залишилася… І мої однокласники вже звикли з мене сміятися, перші класи зі мною постійно було щось "не так"… Дивне ім'я, якась "Стася", що це за ім'я для дівчинки взагалі?" – розповіла Ровінська.

Стася Ровінська в школі

Цькували Ровінську й за її зовнішній вигляд, бо на думку дівчат-однолітків вона вдягалася "немодно і недорого".

"Дівчата казали: "Ти що, на ринку вдягалася? Здається, я бачила тебе вчора біля секонду"… Я боялася щось відповідати і просто мовчала… Десь з п'ятого класу, пам'ятаю, ситуація змінилася.. Я почала товаришувати з хлопцями з класу і вже ніхто не знущався з мене", - розповіла ведуча.

Після 9-го класу Ровінська перейшла до іншої школи, де у неї почалося все з початку:

"Головне, що я тоді зрозуміла, неважливо який вигляд ти маєш, який на тобі одяг, треба бути красивою серцем і душею, бо це єдине, що чогось варте… Ми можемо змінити одяг, ми можемо покращити свою зовнішність, але якщо у нас немає добра в середині нас, то це все лише обгортка, яка нічого не вартує", - зазначила акторка.

Телеканал "1+1" під серіал "Моя улюблена Страшко" оголосив флешмоб в Instagram під хештегом #Красивасерцем, в рамках якого користувачі можуть ділитися відвертими історіями булінгу, мобінгу, харасменту, сексизму та відчути підтримку від зірок та підписників, які також пережили психологічний тиск. Діліться власними історіями під хештегом #Красивасерцем.

Нагадаємо, нещодавно ведуча шоу "Твій день" Стася Ровінська долучилася до благодійної фотосесії. Кошти збирають для реконструктивної операції у Сербії.

Наступна публікація