Студія "Квартал 95" продає американській компанії формат серіалу "Слуга народу"

Угода перебуває на стадії підписання контракту.

Відома студія "Квартал 95" і американська компанія-мейджер FOX Studios досягли домовленостей про продаж опціону на формат українського серіалу "Слуга народу" США. Угода на стадії підписання контракту. Протягом найближчого року продюсувати і виробляти серіал за форматом "Кварталу 95" в США буде компанія Imagine.

Контракт з FOX Studios укладає компанія Eccho Rights, багаторічний партнер і міжнародний дистриб'ютор проектів Студії "Квартал 95".

На думку європейських медіаекспертів, це безпрецедентний випадок, коли вітчизняний формат серіалу, придуманий і реалізований в Україні, йде на експорт в США. Традиційно кіноіндустрія Сполучених Штатів Америки постачає контент і формати серіалів на весь світ.

Зазначимо, що політична комедія "Слуга народу" стала найбільш рейтинговим серіалом українського телебачення восени 2015-го року, ставши абсолютним лідером телеперегляду на каналі "1+1" за всіма аудиторіями, в тому числі, за комерційною аудиторією 18-54. "Слуга народу" став справжньою подією українського ТБ-ринку. Історія шкільного вчителя історії Василя Голобородька, звичайного чесної людини, яка випадково стає Президентом країни, стала дуже популярною.

В Україні "Слугу народу" переглянуло понад 20 мільйонів телеглядачів. Серіал був показаний на ТБ в інших країнах (Естонія, Молдова, Казахстан), отримав кілька нагород на міжнародних фестивалях медіаконтенту (США, Німеччина, Південна Корея) і куплений для показу низкою великих онлайн-платформ. Кількість його переглядів на офіційному Youtube-каналі "Кварталу 95" на сьогоднішній день становить близько 98 мільйонів.

В серпні 2016-го року в Україні стартували зйомки продовження "Слуги народу" - повнометражного фільму і другого сезону популярного серіалу.

Володимир Зеленський, художній керівник Студії "Квартал 95" коментує: "Ми пишаємося тим, що наш формат зацікавив найбільшу американську студію-мейджера FOX Studios. Мені здається, це важливо не тільки для української медіа-індустрії, але для України: продукт придуманий і реалізований тут перетнув океан і буде реалізований у США, в країні, яка десятки років визначає тренди і експортує своє кіно і серіали по всьому світу. Історія звичайного чесної людини, яка раптом стає Президентом і починає боротьбу з корупцією на всіх рівнях, універсальна, близька і зрозуміла глядачам різних країн, тому що у всьому світі люди хочуть бачити у владі порядних політиків".

Нагадаємо, зараз в Україні знімають продовження політичної комедії "Слуга народу" з Зеленським.

Залиште свій коментар

Наступна публікація