58-річний Аркадій Укупник показав ненаглядну 6-місячну донечку

Композитор насолоджується пізнім батьківством сповна.

Минулого літа в сім'ї 58-річного композитора Аркадія Укупника відбулися зміни. Після 14 років спільного життя його дружина Наталія народила доньку Софію.

Аркадій зустрів Наташу в 45 років, але тільки через 14 років шлюбу у них народилася дитина. "Аналізи показали, що і я, і Наташа абсолютно здорові, ніяких перешкод до народження дитини не існує. Міркували так: ну не виходить, значить, Бог не дає. А Бог в результаті дал. Ось тільки чому через 14 років - для мене це велика загадка", - розповів артист.

Доньці Аркадія вже 6 місяців / Фото: 7 дней

Від попереднього шлюбу в Укупника вже є двоє дітей, але при народженні третьої дитини Аркадій хотів бути присутнім сам.

"Після того як перерізав пуповину, взяв на руки дитину і побачив її очі, життя моє розділилася на "до" і "після"... Так, в зрілому віці появу дітей сприймаєш по-іншому, як диво, як подарунок долі", - зізнався він.

Новонародженою дочкою щасливе подружжя із задоволенням займаються самі.

"Няні у нас немає, є помічниця по господарству, яка іноді гуляє з Софією. Все інше робимо ми з Аркашею. Нам не в тягар, навпаки - приємно. Адже період дорослішання дитини такий недовгий, начебто щойно народилася, а їй вже шість місяців", - розповіла дружина композитора.

За її словами, Аркадій дуже дбайливий татко: "З перших, найскладніших днів. Я, наприклад, не могла перший раз покупати нашу дівчинку - боялася. А він сміливо взяв і покупав".

Зі старшими дітьми артист, як і раніше, спілкується. Син Григорій живе в Німеччині, а дочка Юнна - у Москві, працює режисером на телебаченні, вийшла заміж.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Життя зірок
Наступна публікація