Ані Лорак здала збанкрутілий ресторан в оренду друзям

Дата публікації
Перегляди
2717
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ані Лорак здала збанкрутілий ресторан в оренду друзям

Лорак не змогла продати свій ресторан

Вивіска колишнього ресторану Ані Лорак спаплюжена. В закладі повільними темпами йде ремонт.

Ані Лорак вирішила не продавати свій ресторан, а здала його в оренду друзям. А все через те, що ціна у 750 тисяч доларів відлякує потенційних покупців.

ТСН.Особливе запропонувала відомим рестораторам Миколі Тищенку та батькові "Алібі" Олександру Завальскому вкласти гроші в харчовий бізнес співачки. Ті довго розмірковували і за цей час "народна артистка України" віддала неприбутковий заклад в оренду.

Покупця на проблемний об'єкт знайти не вдалось, довелось здавати заклад в оренду. В агентстві нерухомості, в якому продавали ресторан нас запевнили, що орендари звільнять приміщення, щойно знайдеться покупець. Нових орендарів цікавить каналізація закладу. Щоб заварити пробоїну в трубопроводі, через яку раз на півроку у ресторані потоп, робітники принесли зварювальний апарат і цілу купу сантехнічних інструментів.

Та витрачати сімсот п'ятдесят тисяч доларів місцеві ресторатори не поспішають. Власник мережі піццерій Олександр Завальский вважає, якщо і купить, то лише восени.

Микола Тищенко радить приміщення не продавати, а знайти гарного менеджера, щоб вивів ресторан Кароліни і Мурата з кризи і зробив прибутковим. Він і сам би взявся допомогти, та збанкрутілі ресторатори не кличуть.

Чоловік вже навіть рецепт успіху розробив. Головне, відвідувачів мають гарно годувати: "В ресторані люди смачно їдять. Я думаю, що основна проблема була в тому, що було не дуже смачно".

Не погоджуються ресторатори в концепції подальшого розвитку закладу. Завальский бачить на цьому місті фаст-фуд з недорогими цінами, Тищенко зробив би ексклюзивний ресторан з дорогою кухнею.

Ані Лорак вирішила не продавати свій ресторан

Ані Лорак вирішила не продавати свій ресторан

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2717
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація