Оксана Фьодорова і Евеліна Бледанс готуються стати матусями

Оксана Фьодорова і Евеліна Бледанс готуються стати матусями

Оксана Фьодорова / Фото: Архів

Фотомодель Оксана Фьодорова та акторка Евеліна Бледанс - вагітні.

Оксана Фьодорова, яка вийшла заміж півроку тому, чекає на первістка.

Про чоловіка красуні відомо небагато: його звуть Андрій, він офіцер ФСБ, йому 38 років. Але на світських заходах Оксана поки з ним жодного разу не з'являлася. Друзі телеведучої поділилися з журналістами, що Оксана готується стати мамою.

"Це поки секрет, - загадково відповідала на питання про свою вагітність Фьодорова. - Майте терпіння! Скоро ви самі про все дізнаєтеся!"

На питання про своє заміжжя Фьодорова теж відповідала досить сухо. Але гості з цікавістю роздивлялися обручку, усипану діамантами. Адже це був перший вихід у світ Оксани в статусі заміжньої дами.

Читайте: Сєдокова проміняла новонароджену доньку на роботу

Евеліна Бледанс / Фото: bledans.ru
Як з'ясувалося, у Евеліни Бледанс зараз підйом не лише у творчості, але і на особистому фронті життя. У минулому році в житті 42-річної актриси відбулися кардинальні зміни. Після 18 років щасливого шлюбу з ізраїльським бізнесменом Дмитром теледіва зважилася на розлучення.

Евеліна зустріла нове кохання - продюсера Олександра Сьоміна - і зараз говорить відкрито, що готова знову піти з ним в загс.

Актриса також зізналася, що збирається після весілля мати подвійне прізвище Бледанс-Сьоміна. Але, як виявилося, найголовнішу новина Бледанс приховувала до останнього - Евеліна знову готується стати мамою.

Читайте також:

Басков не прийшов на весілля Фьодорової

Оксана Фьодорова зібралася заміж за офіцера ФСБ

Басков та Фьодорова виклали в Інтернет свої інтимні фото

Стаття з добірки новин:
Здоров'я вагітної
Наступна публікація