Рейтинг найактивніших світських тусовщиків 2011 року

Рейтинг найактивніших світських тусовщиків 2011 року

Світські заходи в країні відвідують не лише виряджені панночки в шикарних туалетах, а й їхні бойфренди або просто друзі.

Інтернет-глянець E-motion опублікував рейтинг найкращих світських тусовщиків 2011 року. Цьогоріч на раутах світились як зірки шоу-бізнесу, так і спортсмени.

Олександр Шовковський

Відомий воротар Олександр Шовковський не пропускає жодної більш-менш значимої тусовки. Сашко пристрастився до світського життя завдяки своїй дружині, відомій дизайнерці та модниці Ользі Альоновій.

center

Валід Арфуш

Уявити тусовку без Валіда просто неможливо. Разом із дружиною Лідою або без неї, він намагається не пропускати важливих заходів, на яких Арфуш завжди бажаний гість. Валід намагається завжди дотримуватися дрес-коду світського рауту й тим самим показує своїм колегам, що пора б уже не просто ходити піаритися на тусовки, але й дотримуватися всіх правил подібних світських зібрань.

center

Тимофій Нагорний

Після скандального розлучення з Лілією Подкопаєвою Тимофій Нагорний став справжнім світським персонажем. Крім того, що він став продюсером Міки Ньютон, він почав активно тусуватися. Зараз Тимофій навіть сам почав організовувати благодійні вечірки.

center

Микола Тищенко

Відомий ресторатор Микола Тищенко не тільки сам організовує тусовки, а й успішно веселиться на вечірках друзів. Після розлучення Тищенко почав тусуватися в компанії вродливих жінок, із якими йому відразу приписують роман. Наприклад, з'явившись на одній із вечірок із Анфісою Чеховою.

center

Олександр Пономарьов

Після розлучення співак на світських заходах з'являтися менше не став (дружина Сашка є відомою тусівницею - ред.). Тепер (можливо, завдяки популярності шоу "Голос країни") Пономарьова можна назвати не лише "золотим голосом", а й один із головних світських тусовщиків країни.

center

Артем Мілевський

Любитель закритих вечірок, який ніколи не втомлюється тусуватися навіть після відповідальних матчів і тренувань, Артем Мілевський завжди бажаний гість на фуршетах, показах кутюр'є і благодійних заходах. Бувало, не встиг Артем зайти в заклад із новою супутницею, як уся світська тусовка вже щосили обговорює це.

center

Володимир Кличко

Попри те, що Володя зараз одужує після операції, хочемо його потішити ще одним титулом - світського лева. Володі не звикати з'являтися на червоних доріжках у Лос-Анджелесі, Берліні та інших світових столицях. Але й про київські заходи Кличко-молодший не забуває. Особливо любить з'являтися на закритих афтерпаті.

center

Нестор Шуфрич

Попри те, що Нестор Шуфрич - відомий політик, це не заважає йому з'являтися на тусовках разом із Періс Хілтон, Ольгою Куриленко та іншими світовими знаменитостями, які побували в Києві. Нестор вибірково ставиться до заходів і любить тусовки тільки найзакритіші, на які приходить багато його друзів.

center

Олександр Кривошапко

Цей рік для відкриття року за версією E-motion став більш ніж успішним. Він відбувся як артист, устиг одружитися й розлучитися й чимало потусуватися на столичних паті.

center

Олексій Мочанов

Мочанов - іще один герой щотижневих світських хронік різних глянцевих видань. Цього року Олексію стало нудно просто з'являтися на тусовках, і він став давати концерти на закритих вечірках. Потрібно зауважити, що рідна тусовка сприймає пісні новоявленого артиста просто на ура.

center

Читайте також:

Росіянки мріють затягти у ліжко Івана Урганта і Володимира Машкова

Найдорожче зіркове розлучення обійшлось в 168 мільйонів

Рассела Бренда визнали найсексуальнішим вегетаріанцем

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Життя зірок
Наступна публікація