Санта Дімопулос возить на гастролі коханого чоловіка

Санта Дімопулос возить на гастролі коханого чоловіка

Санта мріє про дівчинку

Тепер брюнетка приїжджає на виступ окремо від Єви і Альбіни, разом з коханим.

Продюсери жіночої групи "ВІА ГРА" дозволили Санті Дімопулос возити з собою на гастролі коханого чоловіка. Тепер Володимир Самсоненко скрізь супроводжує свою наречену.

Нашим особливим кореспондентам зустріли його на концерті гурту "ВІА ГРА" в Одесі. Поки Санта розважала публіку, Володимир відбивався од надокучливих шанувальниць, а після концерту, разом із Сантою зізналися, що хочуть разом народити дівчинку.

Разом з коханим співачка завдяки гастролям об'їздила мало не пів-Європи.

"Він просто вміє зібрати біля себе всіх. Зараз, де у мене концерти, багато наших друзів, це Одеса, Москва, він всіх збирає, всі приходять і виходить просто свято", - стверджує Санта.

Подорожуючи з коханим красуня почала задумуватись про народження спільної з Володимиром дитини. Та Володимир шокує ТСН Особливе відвертим зізнанням.

Санта пояснює, кого Володимир називає їхніми дітьми: "Два наших хлопчики. Моєї сестри діти хлопчик і дівчинка. Ми насправді дуже дружно живемо, у нас велика сім'я".

Дівчина зізнається, що хоче народити коханому дівчинку, адже в сім'ї ростуть хлопчики від попередніх шлюбів Санти з Андрієм Джеджулою і син Володимира Микита.

Продюсери "ВІАГРА" дозволили Санті Дімопулос возити з собою на гастролі коханого

Продюсери "ВІАГРА" дозволили Санті Дімопулос возити з собою на гастролі коханого

Повʼязані теми:

Наступна публікація