Зірка "Кадетів" Олена Захарова втратила дитину

Зірка "Кадетів" Олена Захарова втратила дитину

Олена Захарова / Фото: Архів

Восьмимісячна донька актриси померла в лікарні від гострої вірусної інфекції.

Тиждень тому, коли у маленької Анни-Марії різко піднялася висока температура, Олена Захарова подумала, що це звичайна простуда. Тим більше що у дітей в період осіннього похолодання таке трапляється нерідко. Але все виявилося набагато серйозніше.

"Швидка" доставила дівчинку терміново в міську інфекційну лікарню №2, де її відразу ж помістили в реанімаційне відділення. Весь цей час у дитини трималася висока температура. Лікарі поставили діагноз - гостра вірусна інфекція.

Медики шість днів боролися за життя дівчинки, сама актриса весь цей час перебувала поруч з донькою, в реанімаційному відділенні.

"На Олену важко було дивитися, - розповіла Life News співробітниця клініки. - Вона сильна жінка, самовіддана мати. Ми всі дивувалися, звідки в неї тільки беруться сили пережити все це. Вона робила все, щоб дівчинка одужала, але доля розпорядилася інакше".

Незважаючи на всі старання лікарів, врятувати дитину так і не вдалося.

35-річна Олена Захарова довгий час мріяла про дитину і в лютому цього року стала мамою.

Спеціально заради доньки цього літа подружжя придбало будинок у Маямі на березі океану і ціле літо провели там на відпочинку. Місяць тому актриса разом з донькою повернулася в Москву і готувалася до зйомок у новому фільмі.

Читайте також:

У коміка Бориса Барського помер син

Лілі Аллен втратила дитину

Померла мати Гілларі Клінтон

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація