Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Танці з зірками": хто покинув шоу у десятому ефірі

Після виконання танцю за життя шоу покинула пара Даніеля Салема та Юлії Сахневич.

Щойно на каналі "1+1" відбувся десятий прямий ефір оновленого третього сезону проєкту "Танці з зірками". 

Темою прямого ефіру шоу стала "Містичний вечір на Геловін", тому на паркеті пари продемонстрували номери, сповнені загадкових історій.

Так, до зони ризику потрапило три пари: Даніель Салем з Юлією Сахневич, Олена Кравець з Максом Леоновим та Володимир Остапчук з Ілоною Гвоздьовою. 

Однак тільки дві пари які набрали найнижчу суму балів, за можливість залишитися в проєкті продемонстрували танець, який став для них сюрпризом. Так, за шанс виступити у одинадцятому ефірі довелося боротися Олені та Даніелю, які одночасно мусили станцювати ча-ча-ча. 

Після танцю за життя голоси суддів роздідлилися, Григорій Чапкіс та Катерина Кухар віддали свої голоси за Олена, а от Франсіско Гомес та Влад Яма проголосували за Данієля.

В такому випадку, коли голоси суддів розділилися порівну за всесвітнім правилом "Танців з зірками", шоу покидає пара, яка набрала найменшу кількісь голосів глядацького голосування.

Так шоу покинула пара Даніеля Салема та Юліїі Сахневич, які підкорювали паркет у сьогоднішньому ефірі пристрасним містичним танго.

Також читайте у нашому матеріалі, як минув десятий  ефір шоу "Танці з зірками". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції