"Танці з зірками": Санта Дімопулос зачарувала чуттєвим вальсом

"Танці з зірками": Санта Дімопулос зачарувала чуттєвим вальсом

Пара підкорила глядачів та суддів ніжним виступом.

У другому ефірі шоу "Танці з зірками" слідом за Надією Мейхер на паркет вийшла ще одна ексучасниця "ВІА Гри" Санта Дімопулос.

Так, молода матуся та її партнер Макс Леонов виконали чуттєвий вальс під хіт Earth Song — Michael Jackson. На паркеті артистка з’явилася у романтичній сірій сукні, а Макс – в сорочці та штанах в тон.

Після виступу глядачі у залі невпинно скандували "браво". Захопленими залишилися і судді шоу.

Минулого разу поставили височенну планку, але сьогодні, на мій погляд, цей рівень абсолютно підтримали. Навіть Санта і партнера перетанцювала. Прекрасний свінг, розкішна об'ємна позиція, чудова робота стоп. Все минулого як на одному диханні.  Дуже круто. Коли ви дивилися одне на одного, коли ви дихали, мені здалося, що між вами є невелика симпатія
прокоментував Влад Яма

Зі свого боку, Катерина Кухар зазначила, що навіть попри один невдалий рух вальс був ідеальний.

У результаті пара отримала 37 балів.

Нагадаємо, від другого ефіру, глядачі можуть голосувати за своїх фаворитів: відправляти смс та здійснювати телефонні дзвінки. Умови голосування залишаються незмінними: віддати голос глядачі зможуть зателефонувавши, надіславши смс-повідомлення або проголосувавши у додатку "1plus1.video".

З одного мобільного номеру можна зробити 50 дзвінків або надіслати 50 смс, а також можна голосувати за допомогою мобільного додатку "1plus1.video". У ньому доступна функція "Суперголос", яка дорівнює 7 смс повідомленням. Кожен глядач протягом одного ефіру може віддати 50 "Суперголосів" за одного учасника.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів