"Танці з зірками": відомо ім'я нового судді шоу

"Танці з зірками": відомо ім'я нового судді шоу

"Танці з зірками": відомо ім'я нового судді шоу

пресслужба каналу "1+1"

Ним стане чемпіон світу з латинських танців Макс Чмерковський.

Телеканал "1+1" працює над новим п'ятим сезоном головного танцювального шоу країни "Танці з зірками".

Творці шоу інтригують, що занурять глядача в атмосферу величного балу, а також здивують новими постановками та яскравими зірковими перевтіленнями. Відомо також, що суддівський склад нового сезону оновиться.

Так, новим суддею "Танців з зірками" стане українсько-американський чемпіон світу з латинських танців, хореограф, переможець шоу Dancing With The Stars Макс Чмерковський.

пресслужба каналу "1+1"

Про це стало відомо із традиційного #танціззіркамиchallenge – щорічного зіркового челенджу, за допомогою якого зірки нового сезону запрошують одна одну у шоу. Вчора учасник "Танців з зірками" Олег Фагот Михайлюта кинув виклик одразу п'ятьом відомим українським та закордонним артистам: Грегу Чапкісу, Максу Чмерковському, Франсіско Гомесу, Олександрі Заріцькій та MONATIK. А сьогодні Макс Чмерковський прийняв виклик. У відео танцівник, який родом з Одеси, повідомив, що не вийде на паркет, а судитиме зіркові пари разом із іншими членами журі.

"Шоу "Танці з зірками" для мене дуже особливе. Понад 14 років я виходив на паркет американської версії шоу Dancing With The Stars як учасник, отримував кубок переможця. Всі ці роки я дивився українську версію і захоплювався всім: від неймовірного прогресу зірок, до чуттєвих та сильних постановок. Зізнаюся, що я багато років хотів взяти участь в шоу на своїй Батьківщині - в Україні. І цього сезону ми з  вами нарешті зустрінемось на "Танцях з зірками". Я став новим суддею проєкту. Це цікавий та хвилюючий досвід. Я очікую від сезону, перш за все, свята танцю та краси, філігранної техніки від учасників та непідробних емоцій", - прокоментував свою участь у шоу Макс Чмерковський.

пресслужба каналу "1+1"

Хто із зірок ще сяде у суддівські крісла у новому сезоні, стане відомо незабаром.

Нагадаємо, цього сезону на паркет вийде відома співачка Джамала. Виконавиця повідомила, що стала першою учасницею п'ятого сезону танцювального проєкту.

Наступна публікація