Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тоня Матвієнко разом з українськими зірками створила танцювальний трек для мами

Таким чином артистка привітала Ніну Матвієнко з днем народження.

Українська співачка Тоня Матвієнко оригінально привітала свою знамениту маму, Народну артистку України та Героя України, Ніну Матвієнко із днем народження.

10 жовтня Ніна Митрофанівна відсвяткувала 69-річчя. Тоня виступила автором ідеї вітального треку, який має назву "Ніна Матвієнко".

До створення музичного продукту співачка запросила саме чоловіків: Євгена Філатова (the Maneken), dj VovKing, Dzidzio, Сашка Положинського (Тартак) та Арсена Мірзояна. Режисером відео став Олег Борщевський.

Ніна Матвієнко

"Цього року мамі 69 років. Але її голос вічний... Я хочу нагадати про це таким треком. Нагадати про потужність та силу її творчості. До створення треку я запросила виконавців: Арсена Мірзояна, The Maneken, О. Положинського, DZIDZO , які працюють в різних жанрах і які дійсно поважають мою маму. Вони із задоволенням приєднались до мого відеоподарунку. Трек вийшов веселим і запальним! Хочеться підняти всім настрій, а він в цій пісні є!" - написала Матвієнко у своєму Facebook.

У кліпі зібрана велика кількість фото та відео із сімейного архіву. Можна побачити усю родини видатної співачки: маленьку Тоню, яка танцює, чоловіка, синів та батьків Ніни Матвієнко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції