Тренер Адель розсекретив, як співачці вдалося схуднути

Тренер Адель розсекретив, як співачці вдалося схуднути

Дата публікації
Перегляди
45к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тренер Адель розсекретив, як співачці вдалося схуднути

Фото: instagram.com/adele

За словами Піта Герасімо, співачка не мала за мету стати "суперстрункою".

Колишній особистий тренер британської співачки Адель Піт Герасімо висловився стосовно феноменального схуднення артистки.

Так, у своєму Instagram спортсмен поділився, що трансформація артистки не була пов'язана з бажанням стати "суперстрункою". Навпаки, Адель мала за мету поліпшити стан здоров'я після вагітності.

"Дуже прикро читати негативні коментарі та звинувачення у ненависті до гладких людей, тому що подібні речі спотворюють історію схуднення Адель. Мій досвід роботи з нею дозволяє сказати, що вона завжди слідувала особистої траєкторії. Вона ніколи не думала ставити на карту свій талант або збільшувати продажі альбомів за рахунок залучення уваги фігурою. Вона ніколи не прикидалася ніким іншим. Коли ми з Адель почали шлях боротьби з кілограмами, у нас не було мети зробити її суперстрункою. Нашою метою було тільки здоров'я після вагітності. Нам довелося готуватися до концертного туру і виснажливого графіку. Поступово вона звикла до тренувань і стала ретельніше обирати їжу", – поділився Піт.

Тренер Адель Піт Герасімо / Фото: instagram.com/petegeracimo

Також Герасімо додав, що неабияк пишається підопічною та зазначив, що на фігуру виконавиці також вплинуло розлучення з чоловіком Саймоном Коннекі.

"В її житті відбулися серйозні особисті зміни. Цілком природно, що зі змінами приходить новий погляд на саму себе. Вона поліпшила власні харчові звички і стала займатися фізичною формою. Я гордий і щасливий за неї! Ця метаморфоза не замислювалася для самореклами або прагнення стати зразком для наслідування. Адель все це робить тільки для себе і свого сина Анджело", – додав тренер знаменитості.

Піт Герасімо разом з Адель / Фото: instagram.com/petegeracimo

Нагадаємо, що зміни у тілі Адель журналісти помітили у жовтні 2019-го. Тоді виконавиці вдалося схуднути на 20 кілограмів. Втім, на цьому співачка не зупинилася та продовжила працювати над своєю фігурою.

Згодом знаменитості вдалося позбутися ще 25 кілограмів. Про своє досягнення зірка розповіла фанатам, які заскочили Адель під час відпочинку на Карибах.

А днями зірка шокувала фанів, оприлюднивши нове фото, де стрункою постала у чорній мінісукні.

Наступна публікація