Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мережі обговорюють загадкову хворобу соліста гурту "Руки вверх"

Через хворобу довелося скасувати всі концерти

Фанати гурту "Руки вверх" занепокоєні здоров’ям соліста Сергія Жукова, який нещодавно записав звернення, в якому повідомив, що справді серйозно хворий. На відео видно, що 42-річний артист значно змарнів. 

«За останні кілька років ми дали величезну кількість концертів. Це була велика, серйозна робота. Здоров'я моє, звичайно, трохи похитнулося. Тому цього літа я вирішив зайнятися здоров'ям, лікувати болячки, які накопичилися за ці роки. На початку червня я почав лікування, але ставало гірше. Рани не гоїлись, мені довелося звернутися до консиліуму лікарів, які почали вирішувати цю проблему», - заявив співак.

Він додав, що це «не одна з тих страшних хвороб, про які ви могли подумати». Але уточнив, що вимушений щодня бути в лікарні і прив’язаним до медичного апарату. Також відомо, що артист переніс вже дві операції, але має бути ще одна.

На підтримку Сергія, в соціальній мережі запустили флешмоб, його підтримав і колега по сцені Стас Костюшкін, він виклав відео зі знімання наступного кліпу, де російські провідні артисти 90-х постали в образах дідуганів і зробили кавер на пісню «Крошка моя».

Залиште свій коментар

Вибір редакції