У Москві прощаються з Романом Віктюком

У Москві прощаються з Романом Віктюком

Фото: Getty Images

У понеділок прощання з режисером відбудеться у Львові.

У Москві триває прощання з театральним режисером Романом Віктюком, який помер 17 листопада на 85-му році життя.

Відкрита церемонія відбувається у театрі Романа Віктюка з дотриманням усіх карантинних норм. 

Усі охочі попрощатися з митцем проходять через головний вхід театру, де у головному залі посеред сцени стоїть скляна труна. Примітно, що, за словами директору театру Валерія Райкова, таку труну було обрану заради безпеки, пише видання "МК".

Роман Григорович помер від тромбоемболії, але, оскільки в ув'язненні написано, що помер він від COVID-19, багато людей, особливо літні, побояться прийти прощатися з ним. Зараз всі бояться. Тому ми знайшли такий труну, який в основі своїй дерев'яний, але кришка у нього зі скла, досить високоякісного і міцного. Ми шукали такий і знайшли - досить дорогий. Одне скажу - він гідний Романа Віктюка

пояснив Райков

Церемонія прощання триватиме до 15:00, після чого тіло Віктюка буде доправлене на його батьківщину до Львова, де він і буде похований поруч із батьками. Роман Григорович ще до смерті придбав собі склеп на Личаківському кладовищі і заповів його поховати саме там.

Зауважимо, що відкрите прощання з Романом Віктюком у Львові відбудеться в понеділок, 23 листопада, в Першому театрі. Церемонія розпочнеться о 10:00, а о 15:00 народного артиста України проведуть в останню путь.

Нагадаємо, Роман Віктюк помер у віці 84 років від ускладнень коронавірусу. Важку втрату прокоментувало багато знаменитостей, серед них актори Андрій Данилко, Максим Віторган, ведучий Юрій Горбунов та багато інших.

Повʼязані теми:

Наступна публікація