Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Viber з’явилися стікери з героями серіалу "Школа"

За два дні нові стікери завантажили понад 80 тис. користувачів.

Спеціально до виходу другого сезону популярного українськомовного серіалу "Школа", перші серії якого очолили тренди українського YouTube, були створені спеціальні стікери.

До "Школи", яку глядачі телеканалу "1+1" можуть побачити від понеділка до четверга о 20:30 на телеканалі "1+1", у месенджері Viber з’явились стікери із улюбленими героями стрічки, які за два дні завантажили вже понад 80 тис. користувачів.

Стікери Серіал "Школа"_5
прес-служба каналу "1+1"

У стікерпаку можна знайти зображення із Лізою Василенко (Лола), Оленою Куртою (Дарина Петрівна), Богданом Осадчуком (Тоха), Анною Трінчер (Ната), Олександром Петренком (Паша) та іншими акторами стрічки, а також із найпопулярнішими серіальними виразами: "Тут усяке буває", "Це буде вірусняк", "Це серйозні мутки" і таке інше.

Стікери Серіал "Школа"_6
прес-служба каналу "1+1"
Стікери Серіал "Школа"_7
прес-служба каналу "1+1"
Стікери Серіал "Школа"_8
прес-служба каналу "1+1"

Усі користувачі нового стікерпаку автоматично стануть учасниками нової спільноти серіалу "Школа" у Viber, де зможуть дізнаватися про ексклюзивні новини з життя своїх улюбленців.

Стікери Серіал "Школа"_9
прес-служба каналу "1+1"

Варто також зазначити, що нещодавно було запущено онлайн-фан-клуб для найвідданіших фанатів стрічки. На сайті можна буде дізнатись перші ексклюзивні подробиці зі знімального майданчика "Школи", обговорити у розділі "Форум" події стрічки, придбати в онлайн-магазині улюблений мерч із зображенням героїв серіалу, а найактивніші прихильники будуть  отримувати подарунки від улюблених акторів. Сьогодні офіційний фан-клуб серіалу налічує більше 30 тисяч користувачів, які активно публікують, обговорюють, створюють ліричні відео для улюблених героїв, і ця кількість стрімко збільшується щодня.

Стікери Серіал "Школа"_1
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, у другому сезоні серіалу "Школа" глядачі дізнаються, які таємниці викладачі приховують в учительській, і чи зможе Лола залишитися найпопулярнішою дівчинкою в школі і повернути Пашу. Крім того, в нових серіях стане відомо, як будуть розвиватися стосунки Каті і Алекса. Ще однією інтригою сезону залишається те, як складеться життя вимогливої і суворої Дарини Петрівни, і чи зможе вона повернути владу в школі в свої руки.

Стікери Серіал "Школа"_3
прес-служба каналу "1+1"

Також у другому сезоні з’явилися нові актори, які вже встигли завоювати любов глядачів. Серед них популярний блогер Данило Черкас, конкурентка Лоли - Марія Кондратенко, співачка  та переможниця народного кастингу Христина Олексюк, зірка серіалу "Центральна лікарня" В’ячеслав Богушевський, акторка-початківець Власта Грабовська, зірка серіаліті Богдан Шелудяк та багато інших .

Дивіться другий сезон серіалу "Школа" з понеділка по четвер о 20:30 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції