У Винника прокоментували його участь у російському проєкті

У Винника прокоментували його участь у російському проєкті

У Винника прокоментували його участь у російському проєкті

Фото: instagram.com/olegg.vynnyk

Рішення долучитись до акції не суперечить життєвій позиції артиста.

Пресслужба українського співака Олега Винника, який знявся в проєкті "Всем мир" російського гурту "МИР519", прокоментувала його участь у акції.

Як йдеться у повідомленні "Укрінформу" участь артиста у російському проєкті не суперечить його життєвій та патріотичній позиції.

"Щороку 21 вересня міжнародна громадськість відзначає Міжнародний день миру. Цей День Генеральна Асамблея ООН оголосила днем зміцнення ідеалів миру серед всіх країн і народів - як на національному, так і на міжнародному рівні", - йдеться у коментарі пресслужби співака.

Також зазаначається, що Винник "неодноразово висловлював свою тверду громадянську позицію і виступав на підтримку миру в нашій країні і в усьому світі".

"Рішення підтримати Міжнародний проєкт, який був запущений в Міжнародний день миру, не йде в розріз із життєвою та патріотичною позицією артиста. За умовами проєкту, учаснику необхідно було самостійно зняти на камеру те, що він хоче сказати на захист миру на планеті і вимовити фразу: "Всім Мир" рідною мовою", - повідомили у пресслужбі.

Зауважимо, у відео, окрім українського виконавця, взяли участь і російські зірки, прихильники президента РФ Путіна. Так, до проєкту долучилися: Валерій Сюткін, Олексій Кортнєв, Сосо Павліашвілі, Нонна Гришаєва, Валерія, Ігор Крутой, Дмитро Маліков та інші російські зірки, а також французька легендарна співачка Мірей Матьє. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація