Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Учасниця проекту "Голос. Діти" виконала роль у серіалі "Школа"

Анна Тринчер зіграла роль школярки Нати, подруги головної героїні Лоли.

Скоро на телеканалі "1+1" відбудеться прем’єра нового українськомовного серіалу "Школа", який розповість невигадані історії з життя сучасної школи, підлітків, про їхні стосунки з викладачами та батьками.

Одну з ролей у серіалі виконала учасниця другого сезону вокального проекту "Голос. Діти" та підопічна Потапа Анна Тринчер. Співачка зіграла роль школярки Нати, подруги головної героїні Лоли, найпопулярнішої дівчини в школі.

Аня розповіла, що знімання проекту стали першими для неї:

"Мені було дуже складно зніматися, адже я не звикла до такого темпу роботи. Але те, який досвід отримала під час роботи, компенсувало всі негаразди та втому. Коли вимикалися камери, ми продовжували поводитися так само, як і в кадрі, тому що в серіалі ми такі, як і в житті. У перервах між сценами на всю школу ми вмикали музику, танцювали, співали, грали і знімали відео в Instagram".

Учасниця "Голос.Діти" Анна Тринчер у серіалі "Школа"_3
прес-служба каналу "1+1"

За словами учасниці "Голосу. Діти", серіал буде цікавий не тільки школярам, але і їхнім батькам, які зможуть дізнатися, з якими викликами зіштовхуються сучасні діти.

"Все, що відбувається в нашому серіалі, є в житті сучасних підлітків. Я навчаюся в 11-му класі, тому можу з легкістю говорити про це. Багато моїх однолітків потрапляють у складні ситуації пов’язані із наркотиками, алкоголем, деякі дівчата стають мамами вже в 10-му класі. Мені здається, що наш серіал змусить задуматися багатьох школярів, чи відповідають вчинки їхньому віку".

Учасниця "Голос.Діти" Анна Тринчер у серіалі "Школа"_4
прес-служба каналу "1+1"

Також Аня Тринчер зізналася, що незабаром ми побачимо її на "сліпих прослуховуваннях" "Голосу країни-8":

"Моє життя проходить під слоганом проекту - "Все починається з голосу". Для мене участь в "Голосі. Діти" - величезний крок на творчому шляху. Після проекту з'явилися свої слухачі, стимул працювати над собою і розвиватися у музичній сфері. Відкрию вам невеличкий секрет: наступного сезону я повернуся на сцену вже дорослого "Голосу країни".

Учасниця "Голос.Діти" Анна Тринчер у серіалі "Школа"_1
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, для написання сценарію серіалу "Школа" авторами були використані реальні історії з життя учнів випускних класів, розказані їхніми батьками.

Головні ролі у стрічці виконують Яна Андреєва, Микита Вакулюк, Єлизавета Василенко, Олександр Петренко, Вероніка Кудашова, Карина Чернявська, Олег Виговський, Богдан Осадчук.

Залиште свій коментар

Вибір редакції