Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
 Учасники гурту KAZKA про нацвідбір "Євробачення": "Ми беремо участь у конкурсі не заради змагання"

Дует KAZKA з'явився на обрії українського шоу-бізнесу раптово і став успішним. Їхня пісня "Свята" заполонила ефіри радіостанцій і дуже полюбилася багатьом українцям. Lady.ТСН.ua поговорив з учасниками гурту – Олександрою та Нікітою – про їхній стиль музики, "Євробачення-2018", до речі, вони стали учасниками національного відбору пісенного конкурсу, і про перший їхній концерт, який відбудеться 4 квітня.

Гурт KAZKA_4
Гурт KAZKA/Прес-служба гурту KAZKA

Як виникла ідея створення гурту? І чому саме така назва?

Саша: Спочатку ми займалися музикою окремо, але згодом Нікіта почав допомагати мені у створенні музики як звукорежисер та з аранжуваннями, а потім ми вирішили робити музику разом. Наші смаки та погляди у музиці повністю збігаються.

Нікіта: Чому така назва? Бо ми знаємо, що дива трапляються. Адже для нас самих KAZKA – це мрія, яка стала реальністю. Ми не боїмося бути інакшими, адже віримо у те, що кожен з нас прекрасний завдяки своїй унікальності. Треба лише повірити в себе та свої сили і йти до своєї мети. Окремо ми двоє звичайних людей, а разом – справжня казка.

Розкажіть про свій стиль музики?

Саша: Наш стиль – experimental pop. Ми експериментуємо з популярною музикою, додаючи в неї трохи фольклорних мотивів, автентичності та етнічності.

Гурт KAZKA_1
Гурт KAZKA/Прес-служба гурту KAZKA

Чому обрали саме його?

Нікіта: Ми орієнтуємося не на малу когорту андеграунду, а на більшу аудиторію. Нам хочеться показувати хорошу музику для всіх, передаючи це через формат для радіостанцій.

Ви співаєте винятково українською мовою?

Нікіта: Пісні гурту KAZKA – винятково українською мовою.

Як ви ставитеся до запровадження квот на українськомовні пісні?

Саша: Нам квоти не заважають, а можливо, навпаки допомагають, адже успіх нашої пісні "Свята" можливо зумовлений тим, що на радіо не вистачало класних пісень саме українською.

Нікіта: Адже ніякого промо цій пісні ми не робили – просто розіслали її на усі радіостанції та майже всі одразу поставили її в ефір. Ми приємно здивувалися, адже ніхто навіть не знав, як ми виглядаємо.

Гурт KAZKA_3

Ви є учасниками Національного відбору "Євробачення-2018", кого серед інших учасників нацвідбору ви вважаєте сильними конкурентами?

Саша: Усі учасники сильні музиканти – хтось класний вокаліст, у когось круте шоу, хтось гарно танцює, хтось бере участь не вперше.

Ми беремо участь у конкурсі не заради змагання, а щоби показати свою музику.

Нікіта: А якщо серйозно, то в нас не було планів спеціально написати пісню для конкурсу. Але трапилося так, що реліз нашого другого синглу "Дива" збігся з прийманням заявок на "Євробачення". Тож ми вирішили спробувати свої сили. Ми просто надіслали свою пісню й трапилося диво – вона пройшла до нацвідбору.

Гурт KAZKA_3
Гурт KAZKA/Прес-служба гурту KAZKA

На вашу думку, якою має бути пісня від України на міжнародному конкурсі "Євробачення-2018"?

Саша: Вона має відображати суть нової української музики та донести її красу цілому світу, а головне – вона повинна йти від душі, від серця.

Про що ваша конкурсна пісня "Дива?"

Саша: "Дива" – це тонка лірична жіноча історія про дівчину, яка кохає так сильно й гаряче, що аж сніг навколо тане. А її кохання – справжнє святкове диво, що огортає теплом та допомагає забути про минулі розчарування.

Нікіта: Якщо говорити глибше, то "Дива" – це історія про кожного. Ми хочемо своїм прикладом показати, що кожен з вас особистість неповторна й унікальна та що кожен заслуговує на диво.

Знімаєте кліп на цю композицію?

Нікіта: Вже зняли.

Який він?

Нікіта: Він суттєво відрізнятиметься від нашого першого кліпу. В ньому присутня глибша ідея та знімальний процес був набагато масштабнішим. Вже зовсім скоро ви самі зможете все побачити.

Гурт KAZKA_2
Гурт KAZKA/Прес-служба гурту KAZKA

Щось особливе готуєте на ваш перший концерт?

Саша: Для всіх, включаючи нас самих, концерт 4 квітня буде особливим, адже це буде наш перший виступ, на якому ми презентуємо дебютну платівку. Ми активно готуємося та будемо розкривати карти поволі.

Що або хто надихає вас?

Нікіта: Мене більш за все надихає мистецтво – музика, кіно. Мало хто знає, але я власник студії, яка займається постпродакшеном для телебачення та кіно, включаючи саундтреки, тому кінематограф також відіграє важливу роль у моєму житті. Серед улюблених режисерів можу виділити Дені Вільньова та Девіда Кронберга. Окрім того, я дуже вірю в українське кіно, та дуже надихаюсь стрічками Параджанова. Це неймовірна поетика, справжнє коріння, магічна архаїчність та неймовірна насиченість кожного кадру. Саме таку естетику хочеться відтворювати у наших відео.

Саша: На Різдво я побувала у Львові, там мене настільки вразили їхні традиції святкування, що це знайшло відображення у нашій творчості.

Гурт KAZKA_5
Гурт KAZKA/Прес-служба гурту KAZKA

Розкажіть про своє особисте життя. Ваші серця вільні?

Саша: Наші серця зайняті музикою.

Олександро, з чого складається ваш гардероб? Якому стилю одягу надаєте перевагу?

Мій гардероб складається з тих речей, які мені пасують. Як більшість сучасних людей, я надаю перевагу чорному. Люблю дуже пальта та різні головні убори – шапки, кепки.

Російську версію інтерв'ю читайте тут.

Розмовляла Аліна Онопа

Залиште свій коментар

Вибір редакції