В Андрія Макаревича "боліло серце" від того, що він побачив на Донбасі

Російський співак хотів на власні очі побачити, що відбувається в зоні АТО.

Відомий російський співак Андрій Макаревич прибув на Донеччину. Він поїздив зруйнованими містами й селами та поспілкувався з їхніми жителями, а після того у Святогірську дав благодійний концерт для біженців із зони бойових дій. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30. 

Відповідаючи на питання, чому Макаревич вирішив поїхати на Донбас, він сказав, що давно хотів здійснити цю поїздку, бо, за його словами, єдина інформація, якій можна довіряти, це те, що побачиш на власні очі, адже російські ЗМІ необ'єктивно висвітлюють події в Україні. 

В Україні знайшлися два благодійних фонди, які підтримали ініціативу Макаревича, організували його подорож і охороняли співака. У Слов'янську на центральній площі міста він спілкувався з місцевими мешканцями і вони дуже емоційно, зі сльозами на очах, зустрічали, як вони казали, "легенду своєї молодості". 

Після того співак відвідав селище Семенівка, яке чи не найбільше постраждало від бойових дій. Макаревич сказав, що в нього боліло серце від того, що він побачив тут: напівзруйновані будинки та підірваний автомобільний міст. 

Врешті-решт Андрій Макаревич дав концерт у пансіонаті "Перлина Донеччини" в Святогірську, де перебувають біженці з зони АТО. Разом із ним у концерті брали участь і українські виконавці.

Нагадаємо, Макаревич засудив російські ЗМІ за розповіді про українських солдатів, які "торгують органами". 

ВідеоАндрій Макаревич прибув на Донеччину

Залиште свій коментар

Наступна публікація