Вакарчук відспівав останній концерт світового туру "Океану Ельзи"

Культовий український гурт вийшов на сцену в рідному для себе Львові.

"Океан Ельзи" відіграв останній концерт грандіозного світового туру. Місцем виступу став стадіон "Львів-Арена", йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Тур Святослава Вакарчука розпочався торік у травні з Маріуполя. За цей час гурт побував на чотирьох континентах і заспівав на сценах майже 30 країн. Львівський концерт особливий хоча б тому, що це рідне місто фронтмена. Перед концертом Святослав побував на відкритті виставки своєї мами – малярки Світлани Вакарчук. Також співак зустрівся з прихильниками в новому форматі фан-конференції.

ВідеоУ Львові розпочинається останній концерт світового туру "Океану Ельзи"

Після львівського концерту "Океан Ельзи" йде в творчу відпустку. Скільки вона триватиме – Вакарчук не зізнається. "Ми вже щасливі, що все закінчується. З другого боку, хочеться, щоб воно продовжувалося. От такі два змішані почуття: радість від того, що нарешті все, і сум від того, що все закінчується", - зізнався Вакарчук.

Цього місяця під час концерту у Полтаві лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук втратив голос з невідомих причин. Публіка підтримала виконавця у непростий момент, і це, за словами зірки, є для нього надзвичайно важливим.

Залиште свій коментар