Перейти до змісту
Ведучий "Євробачення" кумедно пожартував про вірус Petya.A, що вирує в Мережі

Володимир Остапчук відреагував на масову кібератаку.

Господар сцени цьогорічного "Євробачення" Володимир Остапчук пожартував на тему нашумілого компютерного вірусу.

Так, протягом уже декількох годин Мережею поширюється вірус  Petya.A, що заблокував роботу деяких компаній та банківських установ.

На власній сторінці у соцмережі Володимир оприлюднив жарт про вірус із очевидною аналогією до вітчизняної влади.

"Як ви знаєте, сьогодні вірус Petya.A завдав шкоди всім мислимим і немислимим компаніям, захопивши пошту, банки і взявши в заручники аеропорти і АЗС. І поки шахраї вимагають 300 у.о. в біткоіни, пропоную готуватися до нових ще більш суворих українських вірусів.

Найнебезпечніші з них:

GOLOVA - вражає в основному жіночий диск, болить, ниє, свербить. Причини дві - давно оновлювали систему або мало часу клацаєте корінь.

MUZHYK - вірус, який перемішує файли так, що ти ніколи не знаєш, де що лежить. Ледачий, найчастіше вночі сам лазить по сайтах знайомств і їжі.

ZHEK - працює безсистемно, вражає побутову техніку, може відключити гарячу воду.

SENYA - небезпечний і короткозорий. Вбивав комп'ютери в Чечні. Першим вірус Senya вражає, як не дивно кулер, як то кажуть "кулер в лоб, так кулер в лоб".

OLEG - не просто DDOS атака, а повний PCDOS вашій системі. Радикально налаштований. Нещадний. Проникає в комп'ютер через пікантні сайти. Все папки перейменовує в skotynyaka.exe.

NADYA - особливо не страшна, просто час від часу оголошує всій системі жорстку голодування.

KIRILL - російський вірус, блокує тільки іконки московського патріархату.

VINNYK - заражає комп'ютери жінок від 35. Тече весь диск. Проникає через заражене повідомлення "а мені добре з тобою". Відновити систему практично неможливо.

VITALIY - київська програма-генератор випадкових слів. Закидає систему нескладна командами і виводить її з ладу", - розписав ведучий.

Втім, Остапчук представив також і варіанти вирішення проблеми.

"Але, як ви знаєте, на боротьбу з вірусами ми кидаємо Антивіруси:

POLIZIA - колишня папка Trash, особливо не захищає, зате постійно робить скріншоти і досить приємна графіка.

Как вы знаете, сегодня вирус Petya.A нанёс вред всем мыслимым и немыслимым компаниям, захватив почту, банки и взяв в зал...

Опубликовано Volodymyr Ostapchuk 27 июня 2017 г.

ARSEN - знаходить віруси, відправляє в trash, потім вночі витягує і відпускає з підпискою про невиїзд", - додає він.

Як повідомлялося раніше, у вівторок, 27 червня, невідомі здійснили хакерські атаки віруса на кілька українських банків, державні та комерційні підприємства. Зокрема, на комп'ютерні системи "Укренерго" і "Київенерго". Вірус, який призвів до проблем в роботі ряду установ, має назву Petya.A. Більше про останні події щодо хакерської атаки дивіться в текстовому стримі→. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин