Відома модель plus-size Мацкевич підкорила розкішним образом у фотосесії

Знаменитість постала на сторінках відомого глянцю.

Латвійська модель plus-size з українським корінням і член журі проекту "Модель XL" на "1+1" Тетяна Мацкевич знялася в розкішній осінній фотосесії для L'Officiel Online.

На фото Тетяна постала в пальті "оверсайз" і штанях пісочних відтінків, а стильний образ доповнили ботильйони з леопардовим принтом і великі золотисті сережки. Вбрання моделі підкреслило її жіночні форми.

Тетяна Мацкевич L'Officiel Online_1
officiel-online.com

В інтерв'ю виданню Тетяна розповіла про те, як навчитися любити своє тіло, про ставлення до дівчат з формами в Україні і про те, як насправді складається кар'єра у жінок з немодельною фігурою.

Так, відома модель зазначила, що в Україні суспільство ще не позбулося стереотипів щодо стандартів краси:

"Мода на plus-size починає потихеньку заходити до нас, хоча в Європі це вже норма. Проблема в тому, що у нас нестандартна фігура все ще вважається винятком. Огрядні люди відчувають цей тиск".

Тетяна Мацкевич L'Officiel Online_2
officiel-online.com

Варто зазначити, що Тетяна активно підтримує рух "бодіпозитіву" і допомагає дівчатам з пишними формами набути впевненості в собі. В інтерв'ю вона поділилася секретом, як полюбити своє тіло:

"Я добре почуваюся, тому що вмію самовиражатися навіть за рахунок одягу. Я працюю зі своїм тілом, зі своєю зовнішністю, тому я доглянута і гарна".

Нагадаємо, популярна модель plus-size Тетяна Мацкевич розповіла, як їй вдалося полюбити своє тіло.

Залиште свій коментар