Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Віктор Павлік зупинив збір коштів на лікування сина

Виконавець повідомив про теперішній стан сина.

Співак Віктор Павлік, який повідомив про страшну хворобу сина, призупинив збір коштів на його лікування.

Про це артист написав на своїй сторінці в Instagram. Він додав, що мріє про те, аби залишилися зайві гроші, аби родина Віктора могла віддати їх тим, хто потребує лікування.

"Люди! Збір коштів зупинено! Дякую всім за добрі слова. А хто пише гидоту, хай Бог вас пробачить... Я мрію про те, щоб залишились зайві гроші і ми їх віддали потребуючим на лікування. В нас все добре, ми в прекрасному настрої і віримо тільки в перемогу. А я працюю щодня, без музики неможливо. Все буде добре", - звернувся до шанувальників Павлік.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Люди! Збір коштів зупинено! ❗️❗️❗️ Дякую всім за добрі слова. А хто пише гадості, хай Бог Вас пробачить... Я мрію про те, щоб залишились зайві гроші і ми їх віддали потребуючим на лікування. В нас все добре, ми в прекрасному настрої і віримо тільки в перемогу. А я працюю щодня, без музики неможливо. Все буде добре ⠀ P.S. Багато людей питають чи відбудеться той чи інший концерт. ТАК ЗВИЧАЙНО! Всі концерти відбудуться і навіть більше

Публикация от Віктор Павлік (@viktorpavlik)

Разом з тим співак відповів на запитання збентежених прихильників, чи продовжить він виступати. Артист запевнив, що відіграє всі концерти.

Віктор павлік з сином
facebook.com/vpavlik100
Віктор Павлік з сином Павлом

Нагадаємо, минулого тижня Віктор Павлік подякував всім, хто не лишився осторонь його біди і допомагав морально і фінансово. Тоді ж артист повідомив, що його сину, у якого рак хребців, зробили операцію, однак гроші потрібні на лікування в Ізраїлі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції