Вікторія: характер, кохання та зірки з таким ім'ям

Дата публікації
Перегляди
4953
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вікторія: характер, кохання та зірки з таким ім'ям

Фото: instagram.com/vikanablack

Віка обожнює компліменти стосовно її розуму та доглянутої зовнішності.

Походження імені Вікторія

Вікторія – популярне жіноче ім'я, яке походить з латинської мови та родинне чоловічому імені Віктор. В перекладі воно означає "перемога". У римській міфології  Вікторія – богиня перемоги.

Характеристика імені

Позитивні риси:

  • смілива
  • добра
  • розкута
  • цілеспрямована
  • енергійна

Вона не розуміє поетичних особистостей, мрійників і фантазерів, з нею краще спілкуватися з точки зору земної людини. Вікторії чужі романтизм і зайва чутливість.

Негативні якості:

  • вперта
  • бунтарка

Напористість та демонстративність присутні в характері Вікторії в будь-якому віці.

День ангела

Вікторія святкує іменини 7 і 14 червня, 6, 17 і 30 листопада, 21 грудня. Свята покровителька цього імені – Вікторія Кордубська.

Захоплення і кар'єра

Вікторія має здібності до різних сфер діяльності. Зважаючи на такі риси її характеру, як працьовитість, товариськість, ексцентричність, їй підійде та професія, яка пов'язана із взаємодією з людьми. Дівчина чудово реалізує себе в професії лікарки, кухарки, перукарки. Увага до деталей і терпіння дозволяють Вікторії стати успішною в професіях інженерки, архітекторки або програмістки. Також може знайти себе в письменництві, акторській майстерності, музиці, танцях або малюванні.

Сумісність із чоловіками

Вікторія зацікавлює чоловіків своєю уявною беззахисністю, вона дозволяє чоловікові відчути себе лицарем, а сама грає роль беззахисної принцеси, тоді як насправді цілком може сама за себе постояти і досягти своєї мети. У виборі коханого Вікторія дуже прискіплива, але це пояснюється її нерішучістю.

Читайте також: Яна: День ангела, сумісність з чоловіками та зірки з таким ім'ям

Сім'ю створює пізно, навіть після весілля вона здатна довго сумніватися в правильності вибору. Ідеал для неї - розумний і чуйний чоловік, який дарує їй опору і впевненість. Вікторія – прекрасна господиня і турботлива дружина, вона обожнює балувати домочадців смачною їжею.

Віка може бути щасливою у шлюбі з чоловіком на ім'я: Олексій, Кирило, Артем, Валерій, Максим, Михайло, Тимофій, Влад.

Невдало можуть складатися стосунки з чоловіками, яких звати: Андрій, Руслан, Петро, Марк, Віталій, Семен.

Зірки на ім'я Вікторія

Вікторія Смеюха

Фото: instagram.com/vikanablack

Вікторія Смеюха – колишня солістка гурту "НЕАНГЕЛИ". Виконавиця була учасницею дуету 15 років, а тепер розпочинає сольну кар'єру.

Вікторія Булітко

Фото: instagram.com/bulitka

Вікторія Булітко – відома українська акторка театру та кіно. Артистка від 2015 року – зірка "Дизель-шоу". 2019-го знаменитість брала участь у шоу "Танці з зірками", де разом з хореографом Дмитром Дікусаром посіла третє місце.

Вікторія Литвиненко

Фото: instagram.com/viktoshaia

Вікторія Литвиненко – українська акторка. Її перша головна роль – у 100-серійній мелодрамі "Тільки кохання" 2010 року. Також знаменитість знімалася у серіалі "Перші ластівки", "Жіночі секрети", "Інша" та "Віражі долі".

Вікторія Гресь

Фото: instagram.com/victoriagrespersonal

Вікторія Гресь – одна з найвідоміших дизайнерок України. Її колекції були представлені за кордоном, зокрема в США та Канаді.

Пісні про Віку

Філіп Кіркоров – "Дива"

"Корни" – "Вика"

Нагадаємо, раніше редакція сайту ТСН.ua розповіла про значення імені Надія та її кар'єру. Так, це ім'я містить в собі великий заряд терпіння і спокійного очікування позитивних змін.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4953
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація