Влад Яма заявив, що перехворів коронавірусом

Влад Яма заявив, що перехворів коронавірусом

Дата публікації
Перегляди
6569
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Влад Яма заявив, що перехворів коронавірусом

Фото: instagram.com/vladyama_official

У артиста був тривалий час сухий кашель.

Український хореограф і суддя проєкту "Танці з зірками" Влад Яма поділився, як проводить карантин з родиною.

За словами артиста, наразі він з дружиною Ліліаною та маленьким сином Леоном перебувають у своєму заміському будинку. Якось Влад подумав забрати своїх батьків до них, та дружина виступила різко проти.

"Ліля жорстко відмовила і була права. Напевно, це була спонтанна думка. Краще, звичайно, зараз не наражати на небезпеку зараження ні їх, ні себе", - сказав Яма, пишуть "Факти".

Разом з тим хореограф поділився, що на його думку, він перехворів коронавірусом, коли був у США. З Америки до України Яма повернувся 20 лютого – трохи менше, ніж за місяць до початку карантину.

"Мій організм тоді поводився досить дивно. Було відчуття, що я надихався холодного повітря на ранковій пробіжці – було дванадцять градусів тепла, я вийшов у футболці, потім спітнів і після вулиці почав підкахикувати. Цей кашель затягнувся на два тижні, був сухим і досить дивним – приходив сильними нападами. Один раз за весь цей час мене кинуло в жар, і висока температура трималася рівно годину. Але ані у Лілі, ані у Леона або хлопців, з якими ми щодня спілкувалися, симптомів не було", - поділився Яма.

Нагадаємо, тим часом стало відомо, що відомий російський співак Роман Архіпов заразився коронавірусом.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6569
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація